خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1778016 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

آب تمام مشترکان روستایی استان گیلان وصل شد

مهر | استان‌ها | شنبه، 26 بهمن 1398 - 14:21
رشت- مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب روستایی گیلان با اشاره به قطعی آب ۶۴ هزار مشترک روستایی بر اثر بارش برف، گفت: آب تمام مشترکان روستایی وصل است.
گيلان،آب،روستايي

محبعلی رنج ور در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به اینکه بارش برف و قطعی برق در روزهای گذشته سبب قطع شدن آب ۶۴ هزار مشترک روستایی در گیلان شد، اظهار کرد: خوشبختانه با تلاش‌ها صورت گرفته امروز آب همه مشترکان روستایی وصل شد.
وی با بیان اینکه این تعداد مشترک مربوط به ۴۰۸ روستای استان گیلان بوده است، گفت: ۱۰۰ نیرو در قالب ۳۲ اکیپ به همراه اکیپ‌های اعزام از سایر استان‌ها تلاش کردند تا آب این روستاها را وصل کنند.
مدیرعامل آب و فاضلاب روستایی گیلان با اشاره به اینکه قطعی آب مشکلاتی را برای مشترکان به وجود آورده بود که از همین جا از همه آنها عذرخواهی می‌کنم، ادامه داد: استان گیلان دارای ۳۲۲ هزار مشترک در یک هزار و ۸۰۰ روستای گیلان است.برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1778016 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.