خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 1183327 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

متمم بودجه سال ۹۸ شهرداری بیرجند تصویب شد

مهر | استان‌ها | شنبه، 26 بهمن 1398 - 14:21
بیرجند- متمم بودجه سال ۹۸ شهرداری بیرجند در جلسه شورای شهر بیرجند تصویب شد.
بيرجند،شهرداري،تومان،بودجه،پروژه،متمم،مطالبات

به گزارش خبرنگارمهر، صبح شنبه در جلسه شورای شهر بیرجند متمم بودجه سال ۹۸ شهرداری بیرجند به تصویب رسید.
براساس این متمم بودجه برخی از پروژه‌های شهرداری بیرجند افزایش پیدا کرد که از آن جمله می‌توان به پروژه و طرح استقبال از بهار اشاره‌کرد که از ۵۰۰ میلیون تومان به یک میلیارد تومان افزایش پیدا کرد.
همچنین بودجه پروژه پارک خطی نشاط در متمم به سه میلیارد و ۶۰۰ تومان و بودجه پارک جنگلی و پروژه بند دره از دو میلیارد تومان به ۶ میلیارد و ۲۰۰ میلیارد تومان در متمم افزایش پیدا کرد.
گفتنی است متمم بودجه شهرداری بیرجند ۱۷۰ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان است در حالی که بودجه اصلی شهرداری ۱۳۲ میلیارد تومان بود.
محمد علی جاوید شهردار بیرجند در این جلسه اظهارکرد: برای سال ۹۹ تلاش ما بر این است که پروژه جدیدی را در بودجه اضافه نکرده و همان پروژه‌های سال گذشته را به پایان برسانیم.
وی با اشاره به اینکه پروژه پسماند نیز در سال ۹۹ نیز ادامه خواهد داشت، بیان‌کرد: پروژه پسماند از جمله پروژه‌هایی است که از سال ۹۶ بحث آن مطرح شده و به دلایل مختلف به نتیجه مطلوب و مورد نظر ما نرسیده است.
شهردار بیرجند همچنین با اشاره به طرح موضوع معوقات اضافه‌کاری برخی از کارگران شهرداری بیرجند ادامه‌داد: در حال حاضر پرداخت حقوق‌ها و اضافه کاری‌های کارگران شهرداری و همچنین مطالبات مردم و پیمانکاران به روز است.
جاوید گفت: معوقات سال ۹۶ و مربوط به سال‌های گذشته را همواره مد نظر داشته‌ایم ولی با توجه به اینکه مطالبات به روز کارگران و مطالبات مردم و پیمانکاران نیز وجود دارد، قدم به قدم تعیین تکلیف خواهیم کرد.
همچنین در این جلسه مرتضی یزدان شناس عضو شورای شهر بیرجند اظهارکرد: یکی از موضوعاتی که شهرداری بیرجند باید مد نظر قرار دهد، بحث حسابداری تعهدی است چرا که در شفافیت عملکرد مجموعه شهرداری از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.
وی یادآورشد: در حال حاضر باید این موضوع پاسخ داده شود که در مجموعه شهرداری حسابداری تعهدی در چه مرحله‌ای است.برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1183327 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.