خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1778613 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

خیزش صنعتگران استان سمنان به سوی رونق تولید/ دغدغه‌ها قابل حل است

مهر | استان‌ها | شنبه، 26 بهمن 1398 - 14:21
سمنان - رئیس اتاق بازرگانی سمنان بابیان اینکه صنعتگران استان به سمت رونق تولید گام برداشته‌اند، گفت: دغدغه‌های فعالان اقتصادی استان قابل‌حل است.
سمنان،استان،بابيان،اقتصادي،فعالان،اتاق،بازرگاني

به گزارش خبرنگار مهر، علی‌اصغر جمعه‌ای ظهر شنبه در پنجاه و چهارمین شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی به میزبانی اتاق بازرگانی سمنان بابیان اینکه علیرغم مشکلات اقتصادی و تحریم طی یک سال گذشته صنعتگران استان سمنان به سمت رونق تولید گام برداشتند، ابراز داشت: این نشان می‌دهد که در استان برای رفع موانع و تسهیل امور فعالان اقتصادی تلاش می‌شود تا چرخ‌های واحدهای تولیدی از حرکت باز نایستند.
وی بابیان اینکه دغدغه‌های صنعتگران و تولیدکنندگان استان سمنان با همکاری و تلاش مستمر دولت و بخش خصوصی قابل‌حل است، افزود: بسیاری از قوانین دست و پاگیر که مخل رویه رونق تولید هستند در این شورا مطرح و برای حل آن‌ها چاره‌اندیشی‌های لازم صورت می‌گیرد.
رئیس اتاق بازرگانی سمنان بابیان اینکه فعالان اقتصادی برای گره‌گشایی از مشکلات بخش تولید و صنعت، پیشنهادهای عملیاتی خود را به اتاق بازرگانی استان به‌صورت مستمر می‌توانند اعلام کنند، ابراز داشت: قطعاً احصا نظرات و کمک در راستای حل مشکلات می‌توان بخش عظیمی از چالش‌های موجود بر سر راه تولیدکنندگان را رفع کند.
جمعه‌ای بابیان اینکه فعالان اقتصادی و بخش خصوصی استان سمنان همانند دیگر اقشار جامعه برای حضور پرشور در انتخابات مجلس شورای اسلامی آمادگی دارند، اضافه کرد: قطعاً حضور همه ما در انتخابات می‌تواند برگ زرین دیگری در تاریخ انقلاب ایران حک و دشمنان را از رسیدن به خواسته‌هایشان ناامید کرد.برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1778613 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.