خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1778016 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

۲۴۵ کیلوگرم ذغال درخت بلوط قاچاق در کوهرنگ کشف شد

مهر | استان‌ها | شنبه، 26 بهمن 1398 - 14:21
شهرکرد- فرمانده انتظامی شهرستان کوهرنگ از توقیف یک دستگاه وانت نیسان با ۲۴۵ کیلوگرم ذغال بلوط قاچاق در این شهرستان خبر داد.
انتظامي،خودرو،قضائي،مقام،بازفت

به گزارش خبرگزاری مهر، امیر انتظامی نیا گفت: مامورین پاسگاه انتظامی بازفت در حین گشت زنی و کنترل محورهای مواصلاتی به یک دستگاه وانت نیسان مشکوک شدند.
وی افزود: مأموران پس از هماهنگی با مقام قضائی با رعایت اصول ایمنی با شگردهای خاص پلیسی خودرو را متوقف کردند و در بازرسی از خودرو موفق به کشف ۲۴۵ کیلوگرم زغال بلوط قاچاق شدند.
فرمانده انتظامی شهرستان کوهرنگ تصریح کرد: خودرو به همراه راننده و اموال مکشوفه جهت سیر مراحل قانونی به مقر انتظامی منتقل و پس از تشکیل پرونده تحویل مقام قضائی شدند.برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1778016 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.