خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 1182841 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

بارش ها در چهارمحال و بختیاری از روز یکشنبه آغاز می شود

مهر | استان‌ها | شنبه، 26 بهمن 1398 - 14:20
شهرکرد- مدیر کل هواشناسی چهارمحال و بختیاری گفت: بارش ها در چهارمحال و بختیاری از روز یکشنبه آغاز می شود و تا پایان هفته ادامه دارد.
روز،شنبه،وزش،اواسط،باد

شاهرخ پارسا در گفت و گو با خبرنگار مهر اظهار داشت: بر اساس آخرین نقشه‌ها و تصاویر ماهواره‌ای، برای امروز تا اواسط روز یک شنبه آسمانی قسمتی تا نیمه ابری گاهی همراه با افزایش ابر و وزش باد پیش بینی می‌شود.
مدیر کل هواشناسی چهارمحال و بختیاری بیان کرد: از اواخر روز یک شنبه با ورود یک سامانه بارشی افزایش ابر، وزش باد به نسبت شدید و بارش‌های متناوب باران و برف، در نقاط مستعد تگرگ از سمت غرب در استان شروع خواهد شد که به تناوب تا روز پنج شنبه در اکثر مناطق استان ادامه خواهد داشت.
وی ادامه داد: اواخر روز دوشنبه تا اواسط روز سه شنبه از میزان ناپایداری‌ها کاسته و بارش‌ها موقتاً قطع خواهند شد و روز دوشنبه وزش باد نسبتاً شدید خواهد بود.
مدیر کل هواشناسی چهارمحال و بختیاری اظهار داشت: شدت بارش‌ها برای بعد از ظهر روز چهارشنبه تا اواسط روز پنج شنبه و در نیمه غربی استان خواهد بود.
وی گفت: از امروز تا پایان هفته روند افزایش نسبی دمای هوا کماکان ادامه دارد.برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1182841 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.