خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1795552 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

سپاه تا پایان بحران شهرستان خلخال در کنار مردم خواهد بود- اخبار استانها

تسنیم | استان‌ها | شنبه، 26 بهمن 1398 - 14:13
جانشین سپاه استان اردبیل گفت: سپاه تا پایان بحران به‌وجود آمده ناشی از بارش شدید برف و کولاک شدید در سطح شهرستان خلخال در کنار مردم خواهد بود.
سپاه،خلخال،برف،كولاك

سردار فرهنگ مستعد حصاری در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اردبیل اظهار داشت: نیروهای سپاه از روز پنجشنبه به‌دنبال بحران به‌وجود آمده ناشی از بارش شدید برف و کولاک شدید در منطقه خلخال حضور یافته‌اند.
وی با بیان اینکه تجهیزات سپاه نیز در عملیات برف‌روبی مشارکت دارند افزود: ما نیز به همراه تجهیزات سپاه در عملیات برف‌روبی معابر و راه‌های سطح شهرستان خلخال ضمن مشارکت با دستگاه‌های اجرایی به‌ویژه اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای و سایر نیروهای امدادی تلاش می‌کنیم.
مستعد حصاری تصریح کرد: سپاه تا پایان بحران به‌وجود آمده ناشی از بارش شدید برف و کولاک شدید در سطح شهرستان خلخال در کنار مردم خواهد بود.
جانشین سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل بیان کرد: شدت برف و کولاک در خلخال بالا است به‌طوری که حتی در مناطقی از این شهرستان ارتفاع برف بیش از سه متر اعلام شده است و ما نیز با بسیج امکانات به کمک مردم می‌شتابیم.
انتهای پیام/ 146/حبرچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1795552 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.