خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1795266 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

هفتمین جشنواره «اسوه‌های صبر و مقاومت» در کرمانشاه برگزار شد- اخبار استانها

تسنیم | استان‌ها | شنبه، 26 بهمن 1398 - 14:13
همزمان با سالروز ولادت حضرت زهرا(ع) هفتمین جشنواره «اسوه‌های صبر و مقاومت» با حضور جمعی از مادران، همسران و فرزندان شهدا برگزار شد.
شهدا،مقاومت،استان،كرمانشاه،مقدس،حفظ،دفاع،آثار

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرمانشاه، هفتمین جشنواره «اسوه‌های صبر و مقاومت» استان کرمانشاه، امروز با حضور مادران شهدا و ایثارگران و مسئولان در اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس برگزار شد.
در جشنواره اسوه‌های صبر و مقاومت استان از 120 نفر از مادران، همسران و فرزندان شهدا و ایثارگران تحلیل شد.
در این مراسم دو عنوان کتاب در حوزه شهدا با عناوین «شنی‌هایت بر روی شانه‌های سیف السعد» و «از حصارک خاک تا معراج نور» و هشت عنوان کتاب صوتی از کتب چاپ شده اداره حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان کرمانشاه در حوزه زنان رونمایی شد.
سردار ناصر باباخانی مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان با اشاره به اینکه مقاومت مادران و خانواده شهدا به این کشور عزت بخشیده است اظهار داشت: ایستادگی خانواده شهدا در دوران دفاع مقدس تاکنون تغییری نکرده و با همان اراده و اعتقاد مسیر ولایت را ادامه می‌دهند.
وی با بیان اینکه خانواده شهدا نماد مقاومت و استواری و الگویی برای جامعه هستند عنوان کرد: ایستادگی و مقاومت شهدا و صبر و استقامت خانواده‌های آن‌ها باید نسل به نسل منتقل شود تا مورد غفلت واقع نشوند.
باباخانی با اشاره به اینکه خانواده شهدا با تأسی از حضرت زینب(س) و به ‌اطر اسلام از فرزندان خود گذشته‌اند.
مدیرکل بنیاد حفظ آثار استان کرمانشاه افزود: امروز به برکت خون شهدا، خداوند سیلی محکمی به‌صورت استکبار زده و نتیجه آن امنیت و آرامش بی‌مانند حاکم بر کشور است.
انتهای پیام/832/حبرچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1795266 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.