خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1778390 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

تخصیص اعتبار 6 هزار میلیاردی برای اتمام 144 پروژه آب، برق و فاضلاب در هرمزگان- اخبار استانها

تسنیم | استان‌ها | شنبه، 26 بهمن 1398 - 14:13
وزیر نیرو گفت: وزارت نیرو 144 پروژه آب، برق و فاضلاب در استان هرمزگان دارد که برای این میزان پروژه حدود 6 هزار و دویست میلیارد تومان بودجه تخصیص یافته است.
هرمزگان،استان،پروژه،آب،سرني،اردكانيان،ميناب،سد

به گزارش خبرگزاری تسنیم از میناب، رضا اردکانیان در مراسم افتتاح سد سرنی میناب اظهار داشت: پروژه سد سرنی که پروژه‌ای مهم و موثر در استان هرمزگان است در هفدهمین هفته پویش #الف_ب_ایران مورد بهره‌برداری قرار گرفت.
وی با اشاره به اینکه از 227 طرح آغاز شده در سال جاری 157 پروژه به بهره‌برداری رسیده است افزود: باقی پروژه‌ها نیز در 10 استان دیگر به زودی به بهره‌برداری خواهند رسید.
وزیر نیرو در تشریح برنامه‌های این وزارتخانه برای استان هرمزگان گفت: وزارت نیرو 144 پروژه آب، برق و فاضلاب در استان هرمزگان دارد که برای این میزان پروژه حدود 6 هزار و 200 میلیارد تومان بودجه تخصیص یافته است.
وی افزود: مجموع این پروژه‌ها حدود 56 درصد پیشرفت فیزیکی داشته‌اند و با بهره‌برداری از آنها علاوه بر مردم استان، صنایع هرمزگان نیز منتفع خواهند شد.
اردکانیان تصریح کرد: با تلاش‌های صورت گرفته دغدغه تامین آب آشامیدنی در هرمزگان رفع شده البته باید بر کاهش مصرف و صرفه جویی در این امر حساسیت داشت.
وی با اشاره به افزایش 50 درصدی ظرفیت نصب شده تولید برق در هرمزگان تا پایان دولت فعلی و بهره‌برداری از نیروگاه 1400 مگاواتی سیریک، اظهار داشت: با بخش خصوصی جلساتی برگزار شده و امیدواریم با بهره‌گیری از ظرفیت این بخش، برای تاب آور کردن هرمزگان در راستای تامین آب استفاده کرد.
انتهای پیام/864/شبرچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1778390 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.