خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 1182841 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

محورهای اصلی استان اردبیل باز و تردد در آنها ادامه دارد- اخبار استانها

تسنیم | استان‌ها | شنبه، 26 بهمن 1398 - 14:13
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل گفت: محورهای اصلی استان اردبیل باز و تردد در آنها ادامه دارد.
بازگشايي،روستايي،استان،مواصلاتي،اردبيل،كولاك

علی رحمتی ظهر امروز در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم دراردبیل اظهار داشت: محورهای اصلی استان باز و تردد در آنها ادامه دارد و 286 دستگاه ماشین‌آلات در راهدارخانه‌های استان با تمام توان اقدام به برف‌روبی راه‌های مواصلاتی و روستایی می‌کنند.
وی با اشاره به اینکه کولاک موجب کندی روند بازگشایی مسیرهای روستایی شد افزود: 110 اکیپ راهداری استان که به‌مناسبت فرارسیدن فصل زمستان در طرح امداد جاده‌ای زمستانی پیش‌بینی شده بود به‌صورت شبانه روز در حال فعالیت برای بازگشایی راه‌های روستایی است.
مدیرکل راهداری و حمل ‌و نقل جاده‌ای استان اردبیل بیان کرد: سقوط بهمن و کولاک شدید در برخی از نقاط شهرستان خلخال موجب کندی روند برف‌روبی راه‌های روستایی و مسدود شدن راه مواصلاتی شهر شاهرود در چند روز گذشته شده بود به همت راهداران بازگشایی شد.
رحمتی تصریح کرد: تاکنون راه روستایی حدود 1500 روستا در استان اردبیل بازگشایی شد و حدود 300 روستا نیز به‌زودی بازگشایی خواهد شد.
وی با اشاره به اینکه جاده خلخال به اسالم از سمت اردبیل و گیلان مسدود است، افزود: در روزهای آینده این محور هم بازگشایی خواهد شد و تلاش می‌کنیم تا 24 ساعت آینده تمامی محورهای مواصلاتی و روستایی استان را بازگشایی کنیم و تردد روان در این مسیر برای ساکنان به‌راحتی انجام شود.
انتهای‌پیام/131/حبرچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1182841 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.