خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 1183327 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

خدمتی دیگر از سپاه در مناطق محروم / افتتاح 1400 پروژه عمرانی قرارگاه قدس سپاه در سیستان و بلوچستان- اخبار استانها

تسنیم | استان‌ها | شنبه، 26 بهمن 1398 - 14:13
یک هزار و 408 پروژه عمرانی عرصه محرومیت‌زدایی قرارگاه قدس جنوب شرق نیروی زمینی سپاه پاسداران از طریق ویدئو کنفرانس در شهرستان‌های مختلف استان سیستان و بلوچستان افتتاح شد.
قرارگاه،بلوچستان،قدس،سيستان،زميني،شرق،پروژه،نيروي،استان

به گزارش خبرگزاری تسنیم از زاهدان، پیش از ظهر امروز یک هزار و 408 پروژه عمرانی عرصه محرومیت‌زدایی قرارگاه قدس جنوب شرق نیروی زمینی سپاه به طور همزمان از طریق ویدئو کنفرانس در شهرستان‌های مختلف استان سیستان و بلوچستان افتتاح شد.
همچنین در این مراسم که با حضور مسئولان ارشد استان سیستان و بلوچستان برگزار شدف توزیع 580 سری جهیزیه میان زوج‌های جوان کم‌بضاعت و توزیع 3000 سری لوازم خانگی میان محرومان کلید خورد و مستندهای ساخته شده در زمینه اقدامات قرارگاه قدس نیروی زمینی در استان سیستان و بلوچستان رونمایی شدند.
معاون محرومیت‌زدایی قرارگاه قدس جنوب‌ شرق نیروی زمینی سپاه پاسداران در این مراسم با اشاره به اینکه این قرارگاه علاوه بر اقدامات امنیتی با هدف کمک به دولت در راستای کاهش محرومیت در حوزه‌های توسعه شاخص‌های اشتغال، احداث مسکن، بهداشت درمان، آموزشی، فرهنگی و ...
فعال است، اظهار داشت: این قرارگاه در 10 سال اخیر 17 هزار و 977 پروژه در جنوب شرق اجرا کرده که دو هزار و 366 مورد آن پروژه عمرانی در پنج سال نخست فعالیت قرارگاه اجرا شده و مابقی درپنج5 سال دوم که افزایش هشت برابری تعداد پروژه را داشته‌ایم.
شهرام اسکندری با اشاره به اینکه بیش از 207 میلیارد تومان اعتبار تاکنون برای پروژه‌های عرصه‌های خدمت‌رسانی قرارگاه قدس جنوب‌ شرق نیروی زمینی سپاه پاسداران هزینه شده، افزود: تلاش داریم تا هرجا نیاز باشد در کنار مردم باشیم و با همیاری خود آنها مشکلات را یکی پساز دیگری حل کنیم.
در پایان این مراسم از بانک انصار استان سیستان و بلوچستان به جهت همکاری با قرارگاه قدس در راستای اجرای ماموریت مردم‌یاری و محرومیت‌زدایی و به ویژه فعالیت در زمینه خدمت‌رسانی به مردم در سیل اخیر منطقه بلوچستان تجلیل به عمل آمد.
انتهای پیام/392/ تبرچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1183327 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.