خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 1292622 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

کاندیدای شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی در استان فارس: باید اقتصاد سیاسی را به سیاست اقتصادی تبدیل کنیم- اخبار استانها

تسنیم | استان‌ها | شنبه، 26 بهمن 1398 - 14:13
کاندیدای شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی در استان فارس گفت: معتقدم که بایستی اقتصاد سیاسی را به سیاست اقتصادی تبدیل کنیم و صحبت‌های رهبری نیز در طول سال‌های اخیر به ویژه در نامگذاری سال‌ها موید همین است.
وحدت،استان،ائتلاف،فارس،شوراي،نيروهاي،انقلاب،ايجاد،اسلامي،كانديد…

به گزارش خبرگزاری تسنیم از شیراز، علیرضا پاک‌فطرت پیش از ظهر امروز در نشست خبری شورای ائتلاف نیروهای انقلابی استان فارس با تاکید بر حفظ وحدت اظهار داشت: افراد خاصی به دنبال ایجاد تفرقه هستند و از این تفرقه امرار معاش می‌کنند وظیفه همه ما به ویژه رسانه است که اینها را شناسایی و به مردم معرفی کنند.
وی با بیان اینکه در 40 ساله دوم انقلاب باید وحدت را بین همه اقشار مردم بیشتر به وجود آوریم، گفت: کشور ایران 82 میلیون جمعیت دارد و ما به همه جمعیت ایران نیازمندیم و اگر قرار است در برابر زورگویی‌های شرق و غرب بایستیم باید وحدت داشته باشیم.
کاندیدای شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی در استان فارس افزود: برای ایجاد و حفظ وحدت باید همگی زیر پرچم ولایت باشیم و بیانات مقام معظم رهبری را در عمل پیاده کنیم نه اینکه در شعار مطرح کنیم.
پاک‌فطرت ابراز امیدواری کرد که ائتلاف شورا مقدمه‌ای برای ایجاد وحدت در میان استان فارس و به ویژه شهر شیراز باشد تا مشکلات نیز در سایه این وحدت برطرف شود.
وی درباره اولویتش در صورت راهیابی به مجلس شورای اسلامی گفت: معتقدم که بایستی اقتصاد سیاسی را به سیاست اقتصادی تبدیل کنیم و صحبت‌های رهبری نیز در طول سال‌های اخیر به ویژه در نامگذاری سال‌ها موید توجه به امر اقتصاد است.
کاندیدای شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی در استان فارس با اشاره به شعار رونق تولید خاطرنشان کرد: باید برای حل مشکلات اقتصادی ضمن ایجاد انگیزه فرهنگ کار و تلاش را نیز در جامعه ترویج داد و قوانینی که ممکن است ترمزی برای تولید باشد، اصلاح کرد.
پاک‌فطرت با بیان اینکه باید از پرداختن به حواشی جلوگیری کرد، گفت: اموری مانند خانواده، اقشار آسیب‌پذیر و دیگر امور در این راستا باید مورد توجه ویژه باشد و امیدواریم که نمایندگان منتخب استان نیز به این موارد توجه کنند.
وی درباره معاهدات بین‌المللی نیز افزود: چه اجباری است که یک کشور با فرهنگ غنی چشم بسته چنین معاهداتی را بپذیرد؛ به نظر من اشکالی نداشت اگر مجلس بندهای این معاهده را بررسی و یک اصلاحیه بر روی آن قرار می‌داد تا کشورهای مسلمان نیز بیدار و آگاه شوند.
کاندیدای شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی در استان فارس درباره شفافیت مالی و انتخاباتی‌اش نیز گفت: ماشین و آپارتمانم را برای تبلیغات فروختم و بخشی نیز کمک خانواده‌ام بوده است.
انتهای پیام/424/شبرچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1292622 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.