خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1795403 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

پرهیز از تعصب‌های قومی و قبیله‌ای در انتخابات به شایسته گزینی ختم می‌شود- اخبار استانها - اخبار تسنیم - Tasnim

تسنیم | استان‌ها | شنبه، 26 بهمن 1398 - 14:13
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار ایلام با اشاره به اهمیت انتخابات امسال گفت: پرهیز از تعصب‌های قومی و قبیله‌ای در انتخابات ایلام به شایسته گزینی ختم می‌شود.
علمي،سياسي،مشكلات،استان،دانشگاه،جامعه

به گزارش خبرگزاری تسنیم از ایلام؛ محمد نوذری ظهر امروز در دیدار با رئیس انجمن علمی علوم سیاسی کشور اظهار داشت: آموزش و افزایش دانش سیاسی؛ می‌تواند در توسعه ایلام تأثیر مثبت داشته باشد.
وی به نقش اساسی دانشگاه در حل مشکلات مختلف استان اشاره کرد و افزود: انجمن‌های علمی می‌توانند حلقه اتصال بین دانشگاه و اجتماع باشند و در این زمینه مسائل و مشکلات جامعه را با مطالعات علمی و پژوهش‌ها موردبررسی و کنکاش قرار داده و برای برون‌رفت از آن‌ها راهکار ارائه دهند.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار ایلام گفت: یکی از مشکلات جامعه عدم ارتباط بین دانشگاه و جامعه است و برای رفع این‌گونه مشکلات در جامعه هیئت‌های اندیشه ورزی متشکل از اساتید دانشگاه در حوزه‌های مختلف در استان تشکیل‌شده است و برای این هیئت‌ها مسائل و معضلات مختلف اجتماعی را تعریف و از آن‌ها راهکار خواسته‌ایم.
نوذری مهم‌ترین مؤلفه سیاسی استان بخصوص در دوران انتخابات را قبیله گرایی دانست و تأکید کرد: تلاش کرده‌ایم در این حوزه قبیله گرایی و تمرکز در ایل را به سمت شایسته گزینی سوق دهیم و در این راه انجمن علمی علوم سیاسی می‌تواند به‌عنوان یک سازمان مردم‌نهاد و علمی قدرتمند کمک‌های بسیار خوبی به استان داشته باشد.
انتهای پیام/891/زبرچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1795403 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.