خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 1276879 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

رضایی: بسکتبال با ویلچر پارالمپیکی شد/ خسروی‌وفا هفته بعد به همه سوالات پاسخ می‌دهد- اخبار ورزشی

تسنیم | ورزشی | شنبه، 26 بهمن 1398 - 14:12
دبیر اجرایی ملی پارالمپیک از موافقت با حضور تیم ملی بسکتبال با ویلچر در بازی‌های پارالمپیک 2020 توکیو خبر داد.
پارالمپيك،حضور،اعلام،اعزام،آمادگي،رشته

هادی رضایی در گفت‌گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم در خصوص آخرین وضعیت تیم‌های فوتبال 5 نفره و بسکتبال با ویلچر برای حضور در بازی‌های پارالمپیک 2020 توکیو اظهار داشت: ما دو نامه جداگانه را برای این دو رشته به سازمان‌های جهانی مربوطه ارسال کردیم.
با توجه به اینکه مهلت اعلام آمادگی برای حضور فوتبال 5 نفره به پایان رسیده بود، با حضور تیم ایران در پارالمپیک موافقت نشد و البته ایران در لیست رزرو قرار می‌گیرد تا اگر تیم دیگری انصراف داد، جایگزین شود.
وی افزود: در خصوص بسکتبال با ویلچر هنوز مهلت اعلام آمادگی برای حضور این رشته وجود داشت و بر همین اساس قرار است امروز نامه‌ای را به سازمان جهانی ارسال و آمادگی خود را برای اعزام این رشته به توکیو اعلام کنیم.
دبیر اجرایی کمیته ملی پارالمپیک در پاسخ به این سوال که آیا این تغییر رویکرد در اعزام این تیم به پارالمپیک پس از اعتراض‌هایی که از سوی ورزشکاران و مربیان صورت گرفت، باعث به وجود آمدن شرایط مشابهی برای دیگر رشته‌ها نمی‌شود؟
گفت: این مطالبات برای ورزشکاران سایر رشته‌ها نیز به وجود می‌آید و در زمان مقتضی درباره آنها یا عدم اعزام با توجه به شرایطی که وجود دارد، تصمیم‌گیری صورت خواهد گرفت.
رضایی در پایان اعلام کرد که محمود خسروی وفا رئیس کمیته ملی پارالمپیک هفته آینده به طور کامل درباره مسائل مختلف صحبت خواهد کرد.
انتهای پیام/برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1276879 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.