خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1795403 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

تولیدات صنعتی آمریکا افت کرد / کاهش میزان خرید مصرف‌کنندگان

مهر | اقتصادی | شنبه، 26 بهمن 1398 - 14:11
فدرال‌رزرو آمریکا در گزارش جدید خود اعلام کرد تولیدات صنعتی آمریکا با کاهش تولیدات بوئینگ و شرایط بد آب‌وهوایی، ۰.۳ درصد در ماه ژانویه کاهش یافته است.
ماه،درصد،آمريكا،افت

به گزارش خبرنگار مهر به نقل از رویترز، فدرال‌رزرو آمریکا در گزارش جدید خود اعلام کرد تولیدات صنعتی آمریکا با کاهش تولیدات بوئینگ و شرایط بد آب‌وهوایی، ۰.۳ درصد در ماه ژانویه کاهش یافته است.
فدرال‌رزرو همچنین اعلام کرد که تولید کارخانجات تولیدی ۰.۱ درصد در ماه ژانویه افت کرده است.
میزان تولیدات کلی بخش صنعت برای ماه دسامبر هم اصلاح شد و مشخص شد در این ماه تولیدات صنعتی ۰.۴ درصد افت کرده است (قبلاً اعلام شده بود ۰.۳ درصد افت کرده است).
استیون منوچین، وزیر خزانه‌داری آمریکا، پیش از این گفته بود توقف تولید و زمین‌گیر شدن ۷۳۷ مکس بوئینگ می‌تواند نیم درصد از رشد اقتصادی آمریکا بکاهد
هزینه‌کردهای مصرف‌کنندگان آمریکایی در ماه ژانویه باز هم کاهش یافت و فروش لباس‌فروشی‌ها با بیشترین افت از سال ۲۰۰۹ تا کنون روبرو شد.
این روند نگرانی‌ها در مورد توانایی اقتصاد آمریکا برای ادامه دادن به رشد آرام خود را تشدید می‌کند.
داده‌های جدید نشان داد که در ماه گذشته میزان فروش خرده‌فروشی‌ها به جز خودرو، مصالح ساختمانی و خدمات غذایی، هیچ رشدی نداشته است.
داده‌های ماه دسامبر که قبلاً نشان‌دهنده رشدی ۰.۵ درصدی بود، اصلاح شد و مشخص شد فروش خرده‌فروشی‌ها تنها ۰.۲ درصد رشد داشته است.برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1795403 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.