خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 1183062 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

کشف 21 هزار عدد "مواد محترقه" غیرمجاز در کنگاور

ایسنا | استان‌ها | شنبه، 26 بهمن 1398 - 14:10
فرمانده انتظامی شهرستان کنگاور از کشف 21 هزار عدد انواع مواد محترقه غیرمجاز در این شهرستان خبر داد.
شهرستان،الهياري،كنگاور،محترقه،مواد،غيرمجاز

ایسنا/کرمانشاه فرمانده انتظامی شهرستان کنگاور از کشف 21 هزار عدد انواع مواد محترقه غیرمجاز در این شهرستان خبر داد.
سرهنگ عزیز الهیاری اظهار کرد: ماموران پلیس کنگاور پس از اطلاع از ورود یک دستگاه خودروی پژوپارس حامل مقدار زیادی مواد محترقه به داخل شهرستان، رسیدگی به موضوع را در دستور کار قرار دادند.
به گزارش ایسنا، به نقل از پایگاه خبری پلیس، الهیاری ادامه داد: ماموران با انجام کارهای اطلاعاتی موفق به شناسایی خودروی مذکور شده و پس از هماهنگی با مقام قضائی نسبت به توقیف آن اقدام کردند.
الهیاری تصریح کرد: در بازرسی از این خودرو 21 هزار عدد انواع مواد محترقه غیرمجاز که در صندوق عقب آن جاساز شده بود، کشف شد.
فرمانده انتظامی شهرستان کنگاور در پایان از دستگیری راننده خودرو و معرفی وی به دستگاه قضایی جهت سیر مراحل قانونی و صدور حکم لازم خبر داد.
انتهای پیامبرچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1183062 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.