خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 1183322 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

کاهش ۵ تا ۱۰ درجه ای دمای هوای گیلان

ایسنا | استان‌ها | شنبه، 26 بهمن 1398 - 14:10
کارشناس هواشناسی گیلان از کاهش پنج تا ۱۰ درجه ای دمای هوای استان طی فردا و پس فردا خبر داد و خاطرنشان کرد: از بعدازظهر فردا بارندگی و وزش باد در برخی نقاط آغاز می شود.
درجه،استان،گراد،سانتي،نقاط،كاهش،يخبندان

ایسنا/گیلان کارشناس هواشناسی گیلان از کاهش پنج تا ۱۰ درجه ای دمای هوای استان طی فردا و پس فردا خبر داد و خاطرنشان کرد: از بعدازظهر فردا بارندگی و وزش باد در برخی نقاط آغاز می شود.
مازیار غلامی در گفت وگو با ایسنا، دمای هوای فعلی رشت را هفت درجه سانتی گراد دانست و اظهار کرد: رشت صبح امروز یخبندان سه درجه سانتی گراد زیر صفر را تجربه کرد.
وی با بیان اینکه طی ۲۴ ساعت گذشته دیلمان با ۱۳ درجه سانتی گراد زیر صفر سردترین نقطه استان بوده است، افزود: طی مدت مذکور آستارا، تالش، انزلی؛ کیاشهر و رودبار با ۱۰ درجه سانتی گراد گرم ترین نقاط استان بودند.
کارشناس هواشناسی گیلان آسمان استان در اغلب نقاط را ابری تا نیمه ابری دانست و تصریح کرد: از فردا به تدریج افزایش ابر خواهیم داشت و از بعد از ظهر بارندگی و وزش باد در برخی نقاط آغاز می شود.
غلامی از کاهش پنج تا ۱۰ درجه ای دمای هوای استان طی فردا و پس فردا خبر داد و خاطرنشان کرد: افزایش ابر، بارندگی، وزش باد، مه، کاهش دما، بارش برف و یخبندان از جمله پدیده های جوی مورد انتظار از یکشنبه تا چهارشنبه است.
وی با بیان اینکه روز دوشنبه بارش باران در جلگه و بارش برف در ارتفاعات و دامنه ها خواهیم داشت، گفت: فعالیت این سامانه ناپایدار تا سه شنبه ادامه خواهد شد.
کارشناس هواشناسی گیلان از وقوع پدیده یخبندان طی فردا صبح و صبح چهارشنبه خبر داد و اضافه کرد: چهارشنبه کاهش ابر و افزایش دما داریم.
انتهای پیامبرچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1183322 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.