خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 1183540 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

زنان حوزه روستایی و عشایری می‌توانند اثرگذاری خاصی در سال رونق تولید داشته باشند

ایسنا | استان‌ها | شنبه، 26 بهمن 1398 - 14:10
رئیس سازمان جهاد کشاورزی لرستان گفت: استفاده بیشتر و بهتر از ظرفیت زنان در حوزه تولید و اشتغال یکی‌از اهداف و وظایف ما در استان است که روند خوبی دارد.
حوزه،روستايي،زنان،عشايري،توليد،جهاد

ایسنا/لرستان رئیس سازمان جهاد کشاورزی لرستان گفت: استفاده بیشتر و بهتر از ظرفیت زنان در حوزه تولید و اشتغال یکی‌از اهداف و وظایف ما در استان است که روند خوبی دارد.
عبدالرضا بازدار امروز در مراسم تجلیل‌از عوامل اجرایی طرح توانمندسازی زنان روستایی استان در سال ۹۸، ضمن تبریک ولادت حضرت زهرا(س) و گرامی‌داشت روز زن، اظهار کرد: این گردهمایی در راستای تجلیل‌ از عوامل اجرایی طرح توانمندسازی زنان حوزه روستایی و عشایری برگزار می‌شود.
وی ادامه داد: یکی‌از اهداف و وظایف ما در استان استفاده بیشتر و بهتر از ظرفیت زنان در حوزه تولید و اشتغال است که در این زمینه روند بسیار خوبی را داریم.
بازدار عنوان کرد: زنان حوزه روستایی و عشایری به‌عنوان تشکیل دهنده نیمی از جامعه جمعیتی ما می‌توانند اثرگذاری خاصی به ویژه در سال رونق تولید داشته باشند.
رئیس سازمان جهاد کشاورزی لرستان افزود: در حوزه‌های روستایی و عشایری با اختصاص منابع و امکانات به ویژه در حوزه آموزش و تشکیل صندوق‌های خُرد زنان روستایی از ظرفیت آن‌ها در حوزه تولید و اشتغال بیشتر استفاده می‌شود.
وی با اشاره به این‌که امروز ما از این بانوان روستایی و حوزه عشایری کارشناسان و عوامل اجرایی تجلیل به‌عمل آمد، تصریح کرد: بالغ‌بر ۴۵۰ خانم با تحصیلات لیسانس به بالا در بدنه جهاد کشاورزی مشغول به کار هستند و امروز از ۳۰ نفر تقدیر شد.
انتهای پیامبرچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1183540 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.