خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 1182841 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

نصب تبلیغات انتخاباتی تنها در اماکن تعیین شده مجاز است

ایسنا | استان‌ها | شنبه، 26 بهمن 1398 - 14:10
شهردار مهریز با بیان این که نصب تبلیغات انتخاباتی تنها در اماکن تعیین شده مجاز است، از داوطلبان انتخابات مجلس خواست از مخدوش کردن جلوه‌های بصری شهر خودداری کنند.
شهر،نصب،انتخاباتي،انتخابات،مهريز

ایسنا/یزد شهردار مهریز با بیان این که نصب تبلیغات انتخاباتی تنها در اماکن تعیین شده مجاز است، از داوطلبان انتخابات مجلس خواست از مخدوش کردن جلوه‌های بصری شهر خودداری کنند.
«امیرحمزه زارعزاده» در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا از تمام کاندیداها خواست از نصب پوستر به روی تابلوها، ایستگاه‌های اتوبوس، سنگ جدول معابر، دیوارهای شهر و اموال عمومی پرهیز کنند.
وی با تاکید بر این که نصب تبلیغات انتخاباتی تنها در اماکن تعیین شده مجاز است، از داوطلبان انتخابات مجلس خواست از مخدوش کردن جلوه‌های بصری شهر خودداری کنند.
شهردار از نامزدها و ستادهای تبلیغاتی آنان خواست با استفاده از فضاهای آماده شده و نصب نکردن پوستر در سایر مکان‌ها، شهرداری مهریز و شهر خود را در برخورداری از فضایی زیبا و با شور انتخاباتی یاری دهند.
زارعزاده در پایان هشدار داد: اقلام تبلیغاتی نامزدهای انتخابات از محل‌های غیرمجاز مورد اشاره در سطح شهر جمع‌آوری و مراتب نیز از طریق مراجع ذی صلاح پیگیری می‌شود.
انتهای پیامبرچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1182841 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.