خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1777999 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

دولت 11 هزار میلیارد ریال برای گازرسانی در کرمانشاه سرمایه‌گذاری کرده است

ایسنا | استان‌ها | شنبه، 26 بهمن 1398 - 14:10
استاندار کرمانشاه گفت: دولت تدبیر و امید یازده هزار میلیارد ریال در حوزه گازرسانی در استان سرمایه گذاری کرده است.
گازرساني،استان،روستاي،روستا،كرمانشاه،عمليات،ريال،توجه

ایسنا/کرمانشاه استاندار کرمانشاه گفت: دولت تدبیر و امید یازده هزار میلیارد ریال در حوزه گازرسانی در استان سرمایه گذاری کرده است.
هوشنگ بازوند، امروز(26 بهمن) در مراسم افتتاح طرح گازرسانی به چهار روستای دهستان قزوینه کنگاور با بیان اینکه توجه به مناطق محروم از یادگارهای بسیار ارزشمند حضرت امام(ره) است، اظهار کرد: محرومیت‌زدایی و ایجاد آسایش و رفاه برای مردم روستایی مورد تأکید و توجه مقام معظم رهبری نیز قرار دارد.
وی با اعلام اینکه از سال 1392 تاکنون دولت یازده هزار میلیارد ریال در حوزه گازرسانی در استان کرمانشاه سرمایه گذاری کرده، افزود: تا سال ١٣٩٢ فقط به ٢٠٩ روستای استان گازرسانی شده بود که در دهه مبارک فجر امسال این تعداد به ١٣٣٢ روستا رسید که نشان از توجه ویژه دولت به استان است.
استاندار کرمانشاه با بیان اینکه هم اکنون عملیات گازرسانی به ۶۷۰ روستای استان باپیشرفت فیزیکی ۳۰ تا ۹۵ درصد در حال اجرا است، گفت: سال ١٣٩٩ عملیات گازرسانی به کلیه روستاهای سطح استان با پوشش ١٠٠ درصدی به اتمام می رسد.
وی با بیان اینکه در دهه فجر امسال طرح گازرسانی به ۱۱۲ روستا افتتاح و عملیات اجرایی گازرسانی به ۲۲۵ روستا نیز آغاز شد، گفت: هم اکنون ساکنان بیش از 1300 روستا و ۲۸ شهر استان از نعمت گاز طبیعی برخوردار هستند.
وی در پایان مشارکت و همکاری مردم را در انجام پروژه های عمرانی خواستار شد و گفت: همراهی مردم سبب تسهیل و تسریع در انجام پروژه های عمرانی مناطق روستایی و آبادانی بیشتر می شود.
طرح گازرسانی به چهار روستای دهستان قزوینه با اعتباری بالغ بر ٢٠ میلیارد ریال انجام و امکان دسترسی ١٢٠ خانوار به شبکه گاز را فراهم کرده است.
انتهای پیامبرچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1777999 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.