خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1795403 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

معاون اسبق سیاسی، امنیتی استانداری کرمان، حوزه انتخابیه خود را از کرمان به قم تغییر داد

ایسنا | استان‌ها | شنبه، 26 بهمن 1398 - 14:10
«جواد کمالی» معاون اسبق سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمان در دولت دهم که در ابتدا در حوزه انتخابیه کرمان و راور ثبت‌نام کرده بود، اکنون حوزه انتخابیه خود را تغییر داده و خود را در معرض رای مردم قم قرار داد.
كرمان،انتخابيه،حوزه،كمالي،جواد

ایسنا/کرمان «جواد کمالی» معاون اسبق سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمان در دولت دهم که در ابتدا در حوزه انتخابیه کرمان و راور ثبت‌نام کرده بود، اکنون حوزه انتخابیه خود را تغییر داده و خود را در معرض رای مردم قم قرار داد.
"جواد کمالی" در گفت‌وگو با ایسنا، ضمن تشکر از اظهار محبت مردم شریف حوزه انتخابیه کرمان و راور گفت: جهت حفظ وحدت و انسجام مردم ولایتمدار استان کرمان، پرونده کاندیداتوری خود را به حوزه انتخابیه استان قم منتقل کردم که با درخواستم موافقت شد.
وی خطاب به مردم اظهار کرد: انتظار دارم مردم با حضور گسترده خود در پای صندوق‌های رای در دوم اسفندماه، جواب دندان شکنی به دشمنان انقلاب اسلامی ایران دهید.
به گزارش ایسنا، "جواد کمالی" معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی استاندار کرمان در دولت دهم بوده که از نیروهای اصولگرا محسوب می‌شود.
انتهای پیامبرچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1795403 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.