خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 1293331 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

تنها راه 8 روستای خلخال مسدود است

ایسنا | استان‌ها | شنبه، 26 بهمن 1398 - 14:10
مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل گفت: در حال حاضر تمامی راه‌های روستایی خلخال بازگشایی شده و تنها راه 8 روستای خلخال مسدود است.
خلخال،اردبيل،راهداران،بازگشايي،بحران،استان،راهداري

ایسنا/اردبیل مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل گفت: در حال حاضر تمامی راه‌های روستایی خلخال بازگشایی شده و تنها راه 8 روستای خلخال مسدود است.
علی رحمتی در گفتگو با ایسنا، اظهار کرد: در محور خلخال به اسالم راهداران ما با لاشی بی‌وقفه نسبت به بازگشایی راه‌ها اقدام کردند و در این محور مسدودی نداریم.
وی خاطرنشان کرد: علاوه بر این محور ما دو کیلومتر نیز به سمت گیلان بازگشایی را انجام دادیم تا عبور و مرور سهل صورت گیرد.
مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل با اشاره به اینکه در حال حاضر تنها راه 8 روستای خلخال مسدود است، گفت: راهداران ما از ساعات اولیه بحران راه 132 روستای منطقه را بازگشایی کردند و از اولین ساعات بارش نیز برفروبی و نمک‌پاشی در حال انجام است.
رحمتی ادامه داد: به رغم فعالیت راهداران به دلیل وجود کولاک برف و باد شدید احتمال مسدود شدن راه‌ها باردیگر وجود دارد و از همین روی راهداران و مدیران بحران استان در محورهای شهرستان خلخال مستقر شده‌اند.
وی گفت: در سطح استان اردبیل 110 اکیپ راهداری جاده‌ها را پوشش می‌دهند که به دلیل بارش شدید برف در روزهای اخیر و بحران روی داده در خلخال 20 اکیپ جدید نیز به آنها اضافه شده و با تمام توان در خدمت‌رسانی به روستائیان و بازگشایی معابر اقدام می‌کنند.
مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل با تقدیر از تلاش‌های شهرداری‌های اردبیل، پارس‌آباد و بیله‌سوار در تامین ماشین‌آلات و کمک به حل بحران شهرستان خلخال، تصریح کرد:تمامی مدیران پای کار آمدند تا این بحران را حل کنیم.
به گزارش ایسنا، رحمتی در پایان بیان کرد: هواشناسی اردبیل برای روز دوشنبه بارش اعلام کرده و بر همین اساس و برای جلوگیری از مسدود شدن راه‌های روستایی به همراه راهداران در این مناطق مستقر هستیم.
انتهای پیامبرچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1293331 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.