خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1795818 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

پیروزی نوبافت شادیلون در هفته نخست لیگ برتر جودو

ایسنا | استان‌ها | شنبه، 26 بهمن 1398 - 14:10
نماینده مشهد موفق شد رقبای خود را در هفته نخست لیگ برتر جودو شکست دهد.
برتر،ليگ،تيم،جودو،پيروز،كرج،خراسان،نهايت،موفق،مسابقات

ایسنا/خراسان رضوی نماینده مشهد موفق شد رقبای خود را در هفته نخست لیگ برتر جودو شکست دهد.
مسابقات لیگ برتر نوجوانان با شعار "امید تا المپیک" از روز پنجشنبه ۲۴ بهمن ماه در سالن شهید افراسیابی تهران آغاز شد و نوبافت شادیلون مشهد موفق شد در تمامی مسابقات خود به پیروزی دست یابد.
شاگردان امیر قاسمی‌نژاد، در گام نخست مسجد ولیعصر تهران را با نتیجه قاطع ۸ بر ۱ پشت سر گذاشتند و در دومین رقابت، مقابل حریف قدرتمند خود، شهرداری کرج با نتیجه ۵ بر ۴ پیروز شدند.
نوبافت شادیلون در آخرین مصاف خود در نخستین هفته از مسابقات لیگ برتر، هیات جودو سیدآباد را با نتیجه ۸ بر ۱ از پیش رو برداشت تا صدرنشین این رقابت‌ها شود.
محمد زندروحانی، مدیرعامل نوبافت شادیلون در خصوص نتایج کسب‌شده توسط این تیم در گام نخست، اظهار کرد: خوشبختانه همانطور که پیش‌بینی می‌کردیم، لیگ برتر را خوب آغاز کردیم و موفق شدیم هر سه حریف قدر خود را شکست دهیم.
وی افزود: امیدوارم در ادامه راه نیز بتوانیم به نتایج خوب خود استمرار بخشیم و در نهایت به عنوان قهرمانی دست یابیم.
مهمترین موضوع برای ما، بستن تیمی بومی برای زنده نگاه داشتن رشته جودو در خراسان بزرگ است، زیرا در این روزهای تلخ تعلیق، فشار زیادی روی این ورزشکاران وجود دارد و نباید اجازه دهیم سرمایه‌های استان، هدر روند.
مدیرعامل باشگاه نوبافت شادیلون گفت: این تیم نماینده خراسان بزرگ است و امیدواریم در نهایت پرچم جودوی خراسان را به بهترین شکل ممکن افراشته نگاه داریم.
همچنین امیر قاسمی‌نژاد، سرمربی تیم نوبافت شادیلون در خصوص عملکرد شاگردانش، اظهار کرد: از عملکرد شاگردانم راضی هستم و با وجود ارنج‌های مختلفی که روانه هر رقابت‌ کردیم، اما در نهایت در هر سه مسابقه پیروز شدیم.
وی افزود: برخلاف نوبافت‌شادیلون که تماما بومی‌ست، نمایندگان کرج، اراک و چند تیم دیگر از اقصی‌نقاط کشور بازیکن گرفته‌اند و بسیار قدرتمندند.
مسابقه سختی مقابل شهرداری کرج داشتیم اما به پیروزی رسیدیم.
سرمربی نوبافت شادیلون گفت: هفته آینده باید در مصافی سخت، به مصاف نماینده اراک برویم.
اگر در این دیدار پیروز شویم می‌توان گفت که بخش اعظمی از راه قهرمانی را پیموده‌ایم.
انتهای پیامبرچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1795818 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.