خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 1183531 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

پذیرش بدون آزمون دانشجو در علمی کاربردی جهاددانشگاهی خراسان جنوبی

ایسنا | استان‌ها | شنبه، 26 بهمن 1398 - 14:10
رئیس موسسه آموزش عالی علمی کاربردی جهاددانشگاهی مرکز بیرجند از پذیرش بدون آزمون دانشجو در دوره‌های کاردانی و کارشناسی نیمسال دوم تحصیلی خبر داد.
كاربردي،علمي،بيرجند،مركز،آموزش،كارداني،كارشناسي،مراكز،موسسه،پذي…

ایسنا/خراسان جنوبی رئیس موسسه آموزش عالی علمی کاربردی جهاددانشگاهی مرکز بیرجند از پذیرش بدون آزمون دانشجو در دوره‌های کاردانی و کارشناسی نیمسال دوم تحصیلی خبر داد.
علیرضا معصومی در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: موسسه آموزش عالی علمی کاربردی جهاد دانشگاهی مرکز بیرجند در پذیرش بهمن ۹۸ در چهار رشته کاردانی شامل کاردانی حرفه‌ای حقوق، امور فرهنگی، مترجمی زبان انگلیسی و کاردانی فنی فناوری اطلاعات و همچنین پنج رشته کارشناسی شامل کارشناسی حرفه‌ای مترجمی زبان انگلیسی، حقوق ثبتی، مدیریت امور فرهنگی، مددکاری اجتماعی و کارشناسی مهندسی فناوری فناوری اطلاعات از داوطلبان ثبت‌نام می‌کند.
وی با بیان اینکه ظرفیت پذیرش در اغلب این رشته‌ها بین ۶۰ تا ۷۰ نفر از بین داوطلبان آزاد و شاغل پیش‌بینی شده است، بیان کرد: برای ارائه بهتر آموزش‌های مهارتی، مرکز علمی کاربردی جهاد دانشگاهی بیرجند با ۷ محل واقعی کار از جمله شرکت‌های تولیدکننده تجهیزات شبکه‌های رایانه‌ای، دفاتر ثبت اسناد رسمی، موسسات مشاوره، مراکز آموزش زبان و ارائه کننده خدمات ترجمه و سازمان‌ها و موسسات فرهنگی طرف قرارداد است.
رئیس موسسه آموزش عالی علمی کاربردی جهاددانشگاهی مرکز بیرجند ادامه داد: از مزایای تحصیل در مراکز علمی کاربردی می‌توان به حمایت دانشگاه جامع علمی کاربردی از دانشجویان کارآفرین و صاحب ایده از طریق مشاوره‌های کارآفرینی و شغلی و شرکت رایگان در نمایشگاه‌های سالانه، شرکت در استارت‌آپ‌ها و رویدادهای کارآفرینی نام برد.
معصومی تصریح کرد: با پیگیری‌های انجام شده دانشجویان مراکز علمی کاربردی اکنون می‌توانند در تمامی نیم سال‌های تحصیل از وام کمک هزینه به میزان دو سوم شهریه پرداختی به مراکز برخوردار شوند.
وی یادآور شد: علاقه‌مندان برای ثبت‌نام می‌توانند تا انتهای وقت اداری روز یکشنبه ۲۷ بهمن‌ماه به صورت حضوری به مرکز بیرجند، واقع در بلوار غفاری، تقاطع قدس مراجعه کرده و در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر در خصوص رشته‌ها یا مدارک به سایت سازمان سنجش آموزش کشور مراجعه کرده و یا با شماره تلفن ۳۲۲۰۷۰۵۶ تماس حاصل کنند.
انتهای پیامبرچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1183531 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.