خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 1183327 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

مسابقه‌ای مکانیکی برای نجات تخم مرغ

ایسنا | استان‌ها | شنبه، 26 بهمن 1398 - 14:10
مسئولان هنرستان خلیج فارس لومار از فواید برگزاری مسابقه‌ی «نجات تخم مرغ» می‌گویند.
هنرستان،مسابقه،تخم،خلاقيت،مرغ،آموزان،دانش

ایسنا/ایلام مسئولان هنرستان خلیج فارس لومار از فواید برگزاری مسابقه‌ی «نجات تخم مرغ» می‌گویند.
«حمزه کاظمی» معلم مکانیک دبیرستان خلیج فارس شهر لومار در گفت و گو با ایسنا، اظهار کرد: در این مسابقه برای دانش آموزان قوانینی بسیار راحت در نظر گرفته شده و دانش آموزان نیز با آزادی عمل توانستند که وسیله‌ایی بسازند که بتواند تخم مرغ را که از ارتفاع آزاد میشود را سالم به زمین برساند.
این معلم مکانیک و مسئول اجرای این مسابقه گفت: این قبیل مسابقات موجب ایجاد خلاقیت در ذهن دانش‌آموزان می‌شود و این خلاقیت و فعل وانفعال مغزی هرچه بیشتر انجام شود خلاقیت را بیشتر می‌کند که نتیجه آن حاکم شدن فضای علمی و اختراع و اکتشاف در هنرستان و رفع بسیاری از مشکلات درسی و حتی رفتاری در هنرستان می‌شود.
«علی دوستی» مدیر این هنرستان نیز به ایسنا، گفت: در خلال برگزاری مسابقه به رفتار دانش آموزان دقت می کردم، متوجه نشاط و شادبی خاصی در چهره آنها شدم و اکثر آنها نیز با هم در مورد ساختار سازه‌های شرکت کننده با هم بحث و تبادل نظر می کردند و دوست داشتند که آنها هم در مسابقه شرکت کنند.
در پایان این مسابقات تعداد سه تخم مرغ نجات پیدا کرد که به ترتیب یاسر حبیبی، ابوذر رستمی و مهدی خلفی مقام اول تا سوم را کسب کردند.
انتهای پیامبرچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1183327 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.