خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 1277094 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

قیمت اوراق تسهیلات مسکن در سراشیبی سقوط- اخبار اقتصادی

تسنیم | اقتصادی | شنبه، 26 بهمن 1398 - 14:09
انواع اوراق تسهیلات مسکن برای چندمین روز متوالی، امروز هم با کاهش قیمت همراه شدند.
بيشترين،سهامداران،ايران،فرابورس،نوبت،اوراق،صنايع

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، شاخص بورس در جریان معاملات امروز بازار سرمایه با رشد 2908 واحدی به کار خود پایان داد و سرمایه تعداد 6میلیارد و 229میلیون سهم و حق‌تقدم به‌ارزش 917میلیارد تومان در 713هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت.
بر این اساس سهامداران شرکت‌های معادن بافق، ریخته‌گری تراکتورسازی ایران و داروسازی زهراوی امروز بیشترین رشد قیمت را در بورس اوراق بهادار و در مقابل سهامداران شرکت‌‌های سیمان خزر، بانک تجارت و نورد آلومینیوم نیز بیشترین کاهش را در سبد سهام خود داشتند.
بر اساس این گزارش، در بازارهای فرابورس ایران هم با معامله 2675میلیون ورقه به‌ارزش 3460میلیارد تومان در 393هزار نوبت، آیفکس 99واحد رشد کرد و در ارتفاع 5915واحد قرار گرفت.
در این بازار هم امروز سهامداران شرکت‌های سرمایه‌گذاری توسعه و عمران استان کرمان، تولیدی و خدمات صنایع نسوز توکا و فرابورس ایران بیشترین رشد را داشتند و انواع اوراق تسهیلات مسکن به همراه شرکت‌های بهمن دیزل، بیمه میهن و صنایع غذایی مینو شرق بیشترین کاهش قیمت را تجربه کردند.
انتهای پیام/برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1277094 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.