خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 1277014 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

عدم درک درست از آرمان های انقلاب علت ریزش ها است

مهر | استان‌ها | شنبه، 26 بهمن 1398 - 14:09
رشت- نماینده ولی فقیه در گیلان با اشاره به اینکه با هیچ مقایسی نمی توان انقلاب اسلامی را تجزیه و تحلیل کرد، گفت: عدم درک درست از آرمان های انقلاب علت ریزش ها عده ای در سال های اخیر بوده است.
انقلاب،اسلامي،گيلان،استان،فلاحتي،روحانيون،فقيه،تجزيه

به گزارش خبرنگار مهر، آیت الله رسول فلاحتی پیش از ظهر شنبه در اولین همایش روحانیون رزمنده و ایثارگر استان گیلان (عالمان مجاهد) در سالن اجتماعات دانشگاه آزاد اسلامی رشت با بیان اینکه انقلاب برای تمدن سازی انسانی آمده است، اظهار کرد: روحانیون از ابتدای انقلاب تار و پود انقلاب را لمس کردند.
نماینده ولی فقیه در استان گیلان با اشاره به رویش و ریزش‌ها در طول انقلاب اسلامی، بیان کرد: امروز نسل معاصر دستاورد و جایگاه طلایی انقلاب را در داخل و خارج از کشور باور کرده است و برای حمایت و حفاظت از انقلاب آن را تجزیه و تحلیل منطقی می‌کنند.
وی با تاکید بر اینکه انسان باید بر آن چیزی که می‌گوید و می‌نویسد توجه داشته باشد، گفت: ما در پاره‌ای موارد ممکن است سخنی بگوییم یا مطلبی بنویسم که بسترساز نیات پلید دشمن شود.
نماینده ولی فقیه در استان گیلان با بیان اینکه علل ریزش‌ها این است که عده‌ای آرمان بلند انقلاب که بستر ساز تمدن سازی اسلامی است را درک نکرده‌اند، افزود: انقلاب اسلامی بعثتی عظیم پس از بعثت پیامبر اکرم (ص) است که غیرمسلمانان هم به آن اذعان دارند.
آیت الله فلاحتی با تاکید بر اینکه انقلاب اسلامی را با هیچ مقیاسی نمی‌توانیم تجزیه و تحلیل کنیم، ادامه داد: ما همانند ماهی در آب هستیم که قدر آب را نمی‌دانیم و تفسیر مادی و تنها برشمردن رشدهای انقلاب اسلامی برای نظام خطر ساز است.برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1277014 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.