خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 1183540 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

سومین جشنواره منطقه ای فیلم کوتاه ریگا در سنندج آغاز شد

مهر | استان‌ها | شنبه، 26 بهمن 1398 - 14:09
سنندج – سومین جشنواره منطقه ای فیلم کوتاه دانشجویی ریگا از ظهر امروز شنبه در سنندج آغاز به کار کرد.
جشنواره،فيلم،برگزار،ريگا،مسابقه،كوتاه،سنندج

به گزارش خبرنگار مهر، ظهر امروز شنبه مراسم آغاز به کار سومین جشنواره دانشجویی فیلم کوتاه ریگا در سنندج برگزار شد.
در مراسم آغاز به کار این دوره از جشنواره شماری از فیلم های بخش مسابقه به اکران عمومی گذاشته شد.
در ادامه برنامه های صبح روز نخست، کارگاه آموزشی به عنوان یکی از بخش های جشنواره با حضور توفیق امانی از فیلمسازان موفق کردستانی برگزار شد.
دبیر جشنواره منطقه‌ای دانشجویی فیلم کوتاه ریگا با اشاره به روند برگزاری این دوره از جشنواره، بیان کرد: این جشنواره در چهار بخش فیلم داستانی، مستند، فیلمنامه و انیمیشن برگزار می‌شود.
عدنان زندی گفت: ۱۳ فیلم داستانی، هشت فیلمنامه، سه انیمیشن و چهار مستند به بخش مسابقه جشنواره راه یافته است و هشت استان در این جشنواره شرکت کردند که آثار هنرمندان از چهار استان به بخش مسابقه رسیدند.
وی با اشاره به اینکه دو کارگاه آموزشی هم در کنار جشنواره برگزار می‌شود، اظهار داشت: سامان حسین‌پور، ادیب سبحانی و بهزاد آزادی داوران این جشنواره هستند.
جشنواره فیلم کوتاه ریگا تا فردا عصر یکشنبه ادامه دارد و قرار است ضمن اکران فیلم های حاضر در بخش مسابقه یک کارگاه آموزشی دیگر با حضور زانیار لطفی از فیلمسازان موفق کردستانی برگزار شود.
سومین جشنواره فیلم کوتاه ریگا به همت دانشگاه علمی و کاربری فرهنگ و هنر سنندج و با حمایت حوزه هنری انقلاب اسلامی در سنندج برگزار می شود.برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1183540 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.