خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 1182841 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

همه باید برای برگزاری انتخاباتی سالم در قم تلاش کنیم

مهر | استان‌ها | شنبه، 26 بهمن 1398 - 14:09
قم - استاندار قم با اشاره به اهمیت مشارکت حداکثری مردم در انتخابات، گفت: همه دستگاه‌های اجرایی استان باید برای برگزاری انتخاباتی سالم در قم تلاش کنند.
استان،گردشگري،سلامت،بحث،قم،مشاركت،انتخابات،نظام،حداكثري،مديران

به گزارش خبرنگار مهر، بهرام سرمست قبل از ظهر شنبه در یازدهمین جلسه شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان که در سالن امام جواد (ع) استانداری برگزار شد، با تأکید بر اینکه همه دستگاه‌های اجرایی قم باید در زمینه برگزاری یک انتخابات سالم با فرمانداری همکاری کنند، اظهار داشت: انتخابات در شرایط خاص کشور برگزار می‌شود و باید دو نکته را مد نظر داشته باشیم، بحث مشارکت و بحث رقابت‌ها که مشارکت حداکثری به امنیت نظام کمک خواهد شد.
وی با تأکید بر اینکه رسانه‌ها به ویژه رسانه ملی مردم را به سمت مشارکت حداکثری در انتخابات ترغیب کنند، گفت: باید مدیران اجرایی و همچنین جریان‌های سیاسی و رسانه‌ها در مقابل سیاه نمایی و کم‌رنگ شدن فضای انتخاباتی ورود کرده و فضایی پویا و امیدواری را ایجاد کنند تا مردم را به سوی مشارکت حداکثری هدایت کنند و در شرایطی که دشمنان به سمت ناکارآمدی نظام برنامه‌ریزی می‌کنند باید دستاوردهای نظام را تبلیغ کنیم.
استاندار قم تصریح کرد: در این روزهای منتهی به انتخابات از بیان اخباری که منجر به تضعیف نظام، ناامیدی و همچنین اخبار منفی پرهیز شود چرا که به اندازه کافی در این روزها اخبار منفی داشتیم؛ باید مدیران و دستگاه‌های اجرایی دستاوردهای خود را اطلاع‌رسانی کنند.
برندسازی گردشگری سلامت با توجه به ظرفیت استان
وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به وجود پروژه‌های نیمه تمام در بخش درمان و سلامت استان قم، گفت: باید اولویت دانشگاه علوم پزشکی در کنار بحث سلامت و درمان، بحث گردشگری سلامت باشد و اولویت ما بحث اتمام پروژه‌های نیمه تمام و بیمارستانی است و باید برای این امر از ظرفیت علما و مراجع بهتر استفاده کنیم.
سرمست افزود: در زمینه گردشگری سلامت با توجه به این‌که شهر قم از شهرهای مقصد گردشگری مذهبی است و زائران خارجی و داخلی از این استان هم عبور می‌کنند باید در مسیر برندسازی و هویت بخشی به این نوع گردشگری در استان قدم برداریم.
وی اظهار داشت: فلسفه برگزاری جلسات شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان بررسی ضعف‌ها و ظرفیت‌ها است و باید با هم اندیشی بین مدیران پیگیری مشکلات باشیم.برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1182841 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.