خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1791062 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

درخواست فرماند‌های نیرو‌های کُرد از ارتش سوریه برای مقابله با نظامیان ترکیه

باشگاه خبرنگاران | بین‌الملل | شنبه، 26 بهمن 1398 - 01:55
فرماندهان نیرو‌های دموکراتیک سوریه با ارتش این کشور دیدار کردند و خواستار حضور این نیرو‌ها در خطوط مقدم تماس با نیرو‌های ترکیه شدند.
سوريه،ارتش،تركيه،كشور،فرماندهان

به گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان، منابع آگاه اعلام کردند فرماندهان نیرو‌های دموکراتیک سوریه با ارتش این کشور دیدار کردند و خواستار حضور این نیرو‌ها در خطوط مقدم تماس با نیرو‌های ترکیه در شمال این کشور شدند.
بر این اساس، فرماندهان کُرد از ارتش سوریه خواستند حضور خود در مناطقی که نیرو‌های ترکیه در شمال این کشور مستقر کرده است را تقویت کنند.
این درخواست پس از آن مطرح می‌شود که مقامات ترکیه به تروریستی خواندن کُرد‌های سوریه، آن‌ها را همپیمان نیرو‌های پ ک ک (حزب کارگران کردستان) دانستند و مواضع این گروه را هدف قرار دادند.
عملیات ارتش سوریه و گروه‌های مقاومت برای پاکسازی استان ادلب، آخرین مقر تروریست‌ها در این کشور، از حدود ۵۰ روز پیش آغاز شده است.
همزمان با پیشروی گسترده ارتش سوریه، ترکیه نیرو‌های بیشتری به ادلب اعزام کرده و ضمن تهدید ارتش سوریه، خواستار توقف فوری عملیات نیرو‌های سوری در ادلب شده است.
انتهای پیام/برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1791062 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.