خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1791067 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

مقابله پدافند روسیه با پهپادهای مهاجم در آسمان سوریه

مشرق | بین‌الملل | شنبه، 26 بهمن 1398 - 01:44
رسانه‌ها شامگاه جمعه از فعال شدن پدافند هوایی روسیه در پایگاه هوایی حمیمیم سوریه به دنبال ورود پهپادهای ناشناس به آسمان این فرودگاه خبر دادند.
پايگاه،هوايي،روسيه،پدافند

به گزارش مشرق، پدافند هوایی روسیه در پایگاه هوایی «حُمیمیم» سوریه در پی ورود پهپادهای ناشناس به آسمان این منطقه فعال شدند.
رسانه‌های عربی از جمله شبکه العربیه، شامگاه جمعه گزارش دادند که پدافند هوایی این کشور به سمت این پهپادها آتش گشوده و آن‌ها را مجبور به ترک آسمان این پایگاه نظامی کرده است.
پایگاه هوایی حمیمیم سوریه محل استقرار نیروهای نظامی روسیه است و میزبان مرکز مصالحه حمیمیم است که وابسته به وزارت دفاع روسیه بوده و ده‌ها جنگنده و بمب‌افکن‌ها را در خود جای داده است.
پیشتر گروه های تروریستی مانند جبهه النصره، حین عملیات‌های ارتش سوریه علیه مواضع خود این پایگاه را هدف حملات راکتی و پهپادی خود قرار داده بود.
هفته گذشته پدافند روسیه دو پهپاد را منهدم کرده بود.برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1791067 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.