خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1795569 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

کمترین انتقام ترورشهیدسلیمانی پاکسازی کامل منطقه ازآمریکایی هااست

مهر | بین‌الملل | شنبه، 26 بهمن 1398 - 01:22
«اکرم الکعبی» کمترین حد وفاداری و انتقام جنایت آمریکا در ترور فرمانده سپاه قدس و معاون رئیس هیات نیروهای مردمی عراق را پاکسازی کامل منطقه از نظامیان تروریست آمریکایی برشمرد.
آمريكا،الكعبي،معامله،دبيركل،مقاومت،فلسطين،عراق،پاكسازي،شهداي ...

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از المیادین، دبیرکل جنبش النجباء پاکسازی کامل منطقه از نظامیان تروریست آمریکایی را حداقل وفاداری و انتقام جنایت آمریکا در ترور سپهبد شهید قاسم سلیمانی و ابومهدی المهندس برشمرد.
شیخ اکرم الکعبی طی سخنانی در چهارمین کنگره بین‌المللی شهدای جبهه مقاومت و شهدای امنیت در تهران گفت: ایران امروز درگیر جنگ کرامت و عدالت است.
همچنین ما در عراق برای آزادی سرزمین و حاکمیت سلب شده خود و حفظ ثروت هایمان در مقابل هیمنه استعمارگران درگیر جنگ هستیم.
ما تصمیم گرفتیم که توازن رعب را ایجاد کنیم و آنها را از خاک خود اخراج کنیم بنابراین به مقاومت خود ادامه می دهیم و در مقابل تروریسم و قلدری آنها تسلیم نخواهیم شد.
وی افزود: مقاومت ادامه دار، مقتدر و پیروز است و در عراق تنها با پاکسازی کامل خاکمان از لوث اشغالگری آمریکا متوقف خواهد شد.
الکعبی همچنین خاطرنشان کرد که جنبش النجباء از آمادگی هجومی برخوردار است و تمام تحرکات زمینی و هوایی دشمن در پایگاه عین الاسد، k1، التاجی و غیره را زیر نظر دارد.
وی اظهار داشت: وقت آن رسیده است که شمارش معکوس برای ساعت صفر را که بسیار نزدیک شده است، آغاز کنیم و به تصمیم شجاعانه پارلمان و مردم عراق برای اخراج اشغالگران که دولت شرور آمریکا زیر بار آن نرفته است جامه عمل بپوشانیم.
دبیرکل النجباء در خصوص موضوع فلسطین و معامله قرن هم گفت: امت در این مرحله استثنایی و حساس با توطئه های قدرت های استکباری در جهان با سرکردگی آمریکا و هم پیمانش اسرائیل و غرب برای نابودی موضوع فلسطین و تحمیل معامله ترامپ و خوار کردن کشورهای عرب و سلمان و اهانت به مقدسات آنها مواجه است.
الکرم الکعبی لغو پیمان اسلو و پایان دادن به همکاری امنیتی بین تشکیلات خودگردان فلسطین و رژیم صهیونیستی را حداقل ترین تصمیمی می توان که در کرانه باختری اتخاذ کرد.
دبیرکل النجباء گفت: ترامپ و طراحان معامله قرن باید بدانند که اصلی ترین مانع برای تحقق اهداف آنها محوری است که ملت آن از صنعا تا تهران، بغداد تا دمشق، بیروت تا نوار غزه و قدس تا تونس امتداد دارد.برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1795569 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.