خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1791006 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

انتقاد چین از مواضع خصمانه آمریکا علیه شرکت هوآوی

باشگاه خبرنگاران | بین‌الملل | شنبه، 26 بهمن 1398 - 01:22
وزیر خارجه چین از مواضع خصمانه آمریکا علیه شرکت هوآوی انتقاد کرد.
چين،آمريكا،شركت،وانگ

به گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از خبرگزاری رویترز، وانگ یی، وزیر امور خارجه چین اعلام کرد: برای پکن قابل درک نیست که چرا آمریکا از قدرتش سو استفاده می‌کند و متحدانش را به سمت حمله به شرکت خصوصی مانند هوآوی سوق می‌دهد.
وانگ یی با اشاره به شیوع ویروس کرونا ابراز امیدواری کرد آمریکا محدودیت‌های غیرضروری علیه تجارت با چین و نیز محدودیت علیه مردم چین ایجاد نکند.
پیشتر آمریکا کشور‌های اروپایی را از همکاری با شرکت هوآوی چین برحذر داشته بود.
واشنگتن مدعی است همکاری با شرکت هوآوی می‌تواند به جاسوسی چین از کشور‌های اروپایی منجر شود؛ ادعایی که مقامات پکن بار‌ها آن را رد کرده اند.
انتهای پیام/برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1791006 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.