خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1795818 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

مراسم بزرگداشت رفیق حریری در لبنان

باشگاه خبرنگاران | بین‌الملل | شنبه، 26 بهمن 1398 - 00:27
آیین بزرگداشت پانزدهمین سالروز ترور رفیق حریری، نخست‌وزیر فقید لبنان در بیروت و با حضور همسر وی، خواهر و سعد حریری، فرزند او و همچین هواداران جریان المستقبل و اعضای فراکسیون این جریان در مجلس لبنان، برگزار شد.
حريري،بيروت،رفيق،سعد،لبنان،مراسم،مجلس،المستقبل

به گزارش گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان، آیین پانزدهمین سالروز ترور رفیق حریری، نخست‌وزیر فقید لبنان در بیروت و با حضور شماری از طرفدارانش برگزار شد.
در این آیین، نازک حریری همسر، بهیه حریری، خواهر و سعد حریری، فرزند و نخست‌وزیر پیشین، هواداران جریان المستقبل، اعضای فراکسیون این جریان در مجلس، مقام‌ها و شخصیت‌های فرهنگی و سیاسی، وزیران، سفیران، نمایندگان مجلس و رهبران و رییسان احزاب و گروه‌ها شرکت کردند.
آنان پیش از آغاز این مراسم بر مزار رفیق حریری در میدان شهدا در مرکز بیروت حاضر شدند و یادش را گرامی داشتند.
بیشتر بخوانید: کابینه حسان دیاب از مجلس لبنان رای اعتماد گرفت
سعد حریری، فرزند وی در بیت الوسط از مهمانان و شرکت کنندگان داخلی و خارجی در مراسم پدرش استقبال کرد و با آنان عکس یادگاری گرفت.
همزمان با آغاز مراسم شماری از طرفداران جریان المستقبل سوار بر موتورسیکلت در حالی که پرچم‌های این جریان و نیز پرچم لبنان و عکس‌های رفیق حریری را در دست داشتند در خیابان‌های بیروت حرکت کردند و به نفع سعد حریری شعار دادند.
هم چنین عده‌ای از آنان با تجمع کنندگان و تظاهرکنندگان در میدان شهدا در مرکز بیروت درگیر شدند که نیرو‌های نظامی و انتظامی دخالت و دوطرف را از هم جدا کردند.
«رفیق حریری» در ۲۵ بهمن ۱۳۸۳ در انفجاری تروریستی در غرب بیروت به همراه ۱۷ تن دیگر کشته شد.
انتهای پیام/برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1795818 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.