خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

شنبه، 04 بهمن 1399
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 2075956 خبر

تاریخ را وارونه روایت نکنید، حتی شما دوست عزیز !

مشرق | سیاسی | جمعه، 25 بهمن 1398 - 14:41
در این که مردم ناامید هستند و دلخور شکی نیست اما بهتر است به جای آنکه سوار موج ناامیدی و دلخوری مردم شوید، برگردید و ببینید در چند سال گذشته چه در مجلس و چه در شهرداری چه کردید؟
حزب،انتخابات،مجلس،كارگزاران،روزنامه،سياسي،ليست،معين،شركت،وار ...

خلاصه خبر

این در حالی است که اصلاح‌طلبان همچنان منافقانه از یکسو ماههاست بر تحریم خاموش انتخابات تاکید دارند و از سوی دیگر در حال بستن لیست خود برای انتخابات مجلس هستند.
اما این تیتر و صفحه انتخاباتی روزنامه حزب کارگزاران چندان برای طیف تندرو اصلاحات خوشایند نبود و محمد جواد روح (عضو حزب افراطی اتحاد ملت) در واکنش به آن نوشت: حق هر حزب سیاسی است که بنا بر تحلیل خود از مجموعه شرایط و فضای سیاسی در قبال انتخابات موضع‌گیری کند.
فقط جا دارد یادآور شویم که این حزب، از انتخابات مجلس پنجم تاکنون، هرگاه بدون ائتلاف و اتحاد با جناح چپ عمل کرده؛ شکست خورده است.
امیدواریم این بار، هوش هیجانی دوستان، درست عمل کرده باشد.
پس از این، اکبر منتجبی، سردبیر روزنامه کارگزاران در پاسخ به محمدجواد روح نوشته است:
تاریخ را وارونه روایت نکنید، حتی شما دوست عزیز !
دوست و همکار عزیز آقای محمد جواد روح که در واکنش به تصویر صفحه اول روزنامه‌ی دیروز سازندگی نوشته است.
اساسا ماهیت حزب فعالیت سیاسی است.
اما فارغ از شرکت یا عدم شرکت به این دوست روزنامه نگار و عضو شورای مرکزی حزب اتحاد شاید لازم است یادآور شویم که اساسا نه به عنوان یک روزنامه نگار و نه حتی به عنوان یک عنصر حزبی، درست نیست که تاریخ را وارونه روایت کرد.
در غیر این صورت با وارونه جلوه دادن تاریخ هیچ اتفاقی نمی‌افتد.