خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 1629458 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

اعتصاب مردم جولان اشغالی در مقابل فشار‌ها صهیونیست‌ها

باشگاه خبرنگاران | بین‌الملل | جمعه، 25 بهمن 1398 - 14:20
اهالی جولان اشغالی در سی و هشتمین سالروز اعتصاب عمومی خود در عین التینه و شهرک مجدل شمس، در همه روستا‌ها و شهرک‌ها اعتصاب کردند.
جولان،اشغالي،اشغالگر،اعتصاب،اهالي،مقابله

به گزارش گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از خبرگزاری سانا، شهروندان سوری در جولان اشغالی سوریه در چهاردهم فوریه ۱۹۸۲ برای مقابله با تصمیم دشمن صهیونیست مبنی بر تحمیل کردن کارت شناسایی صهیونیستی بر ساکنان جولان اشغالی برخاسته‌اند و در همه روستا‌ها و شهرک‌ها اعتصاب عمومی کردند.
اهالی جولان اشغالی بر پایبندی به حق و هویت ملی خود و مقاومت با نیرو‌های اشغالگر تاکید کردند.
مردم جولان به مناسبت سی و هشتمین سالروز اعتصاب خود در عین التینه و شهرک مجدل شمس، تجمع و تاکید کردند: جولان اشغالی جزو سرزمین سوریه بوده و باقی خواهد ماند.
اهالی جولان اشغالی در مقابل محاصره و فشار‌ها اشغالگران با پایداری و مقاومت مقابله و بر پایبندی به خاکشان تاکید کردند.
مردم جولان طی اعتصاب خود در پاسخ به یورش نیرو‌های اشغالگر به چند روستا، وارد درگیری‌هایی شدیدی از جمله نبرد هویت در آوریل ۱۹۸۲ شدند و پس از گذشت پنج ماه از اعتصاب، رژیم اشغالگر مجبور به پاسخکویی به خواست‌های اهالی و عقب‌نشینی از طرح‌های نژادپرستانه خود شد.
اهالی جولان اشغالی علی رغم اقدامات سرکوب گرانه رژیم اشغالگر به مقابله با طرح‌های این رژیم که آخرین آن‌ها «انتخابات شورا‌های محلی» بود، ادامه دادند.
انتهای پیام/برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1629458 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.