خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 1629458 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

لیست 30نفره ائتلاف جوانان انقلابى ایران(آینده سازان) مشخص شد- اخبار سیاسی

تسنیم | سیاسی | جمعه، 25 بهمن 1398 - 14:19
رئیس شورای مرکزی ائتلاف جوانان انقلابی گفت: لیست 30نفره ائتلاف جوانان انقلابى ایران (آینده سازان) مشخص شد.
ائتلاف،جوانان،انقلابي،نفر،شوراي

علی عباسی رئیس شورای مرکزی ائتلاف جوانان انقلابی گفت: در تاریخ 24 بهمن 98 جلسه شورای مرکزی ائتلاف جوانان انقلابی ایران برگزار شد و از بین 60 نفر منتخبین اولیه این ائتلاف، 30 نفر به طور قطعی انتخاب شدند.
وی اظهار داشت: از بین 410 نفر ازجوانان انقلابى و نخبه اى که مایل به حضور در ائتلاف بودند، ابتدا 60 نفر در مصاحبه های مختلف پذیرفته شدند و یک لیست 60 نفره منتشر شد و امروز لیست نهایی 30 نفره به تایید شورای مرکزی رسیده است.
عباسی ادامه داد:این جوانان انقلابی، وابسته به هیچ حزب سیاسی نبوده و ما تلاش کردیم بهترین، متعهد ترین و توانمندترین آن ها را برای کاندیداتوری ائتلاف انتخاب کنیم.
رئیس شورای ائتلاف جوانان انقلابی ایران افزود:این جوانان پیرو خط رهبری و در راستای پیش برد اهداف گام دوم انقلاب در کمیسیون‌های تخصصی فعالیت خواهند کرد.
انتهای پیام/برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1629458 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.