خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 1629458 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

بودجه جدید پنتاگون برای ساخت دیوار مکزیک- اخبار بین الملل

تسنیم | بین‌الملل | جمعه، 25 بهمن 1398 - 13:46
وزارت دفاع آمریکا قصد دارد 3.8 میلیارد دلار از منابع مالی و بودجه خود را برای ساخت دیوار مکزیک اختصاص دهد.
آمريكا،مرزي،ديوار،كنگره،بودجه

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم به نقل از خبرگزاری فرانسه، اسناد رسمی ارسال شده برای کنگره آمریکا نشان می دهد که وزارت دفاع آمریکا در حال انتقال 3.8 میلیارد دلار بودجه و منابع مالی برای احداث دیوار مرزی بین آمریکا و مکزیک است.
بر اساس این گزارش اقدام وزارت دفاع آمریکا بخشی از تلاش های پنتاگون برای حمایت از طرح و برنامه های ترامپ با هدف تسریع ساخت دیوار مرزی مکزیک و دور زدن کنگره بوده است که تاکنون با تامین مالی این پروژه مخالفت کرده است.
این در شرایطی است که مقام های دولت ترامپ تایید کرده اند که کاخ سفید قصد دارد درخواست بودجه دو میلیارد دلاری برای ساخت دیوار مرزی را ارائه کند.
بعید به نظر می رسد که مجلس نمایندگان آمریکا بودجه درخواستی دولت ترامپ را در اختیار وی قرار دهد ولی رقم پیشنهادی کاخ سفید با رقم 1.375 میلیارد دلاری که کنگره طی سال های اخیر اختصاص داده است، بسیار نزدیک تر است.
انتهای پیام /برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1629458 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.