خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 1292999 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

مقام سابق کاخ سفید: کره شمالی در حال بازی دادن ترامپ است

باشگاه خبرنگاران | بین‌الملل | جمعه، 25 بهمن 1398 - 12:11
رئیس سابق ستاد کارکنان کاخ سفید ضمن اشاره به بی‌ثمر بودن مذاکرات آمریکا و کره شمالی، ادعا کرد پیونگ‌یانگ در حال بازی دادن آمریکا به نفع خود است.
جونگ،كيم،اون،شمالي،كره

به گزارش گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از خبرگزاری رویترز، جان کلی، رئیس سابق ستاد کارکنان کاخ سفید در سخنانی، نزدیکی ترامپ و کیم جونگ اون را بیهوده خواند و اعلام کرد کره شمالی در حال بازی دادن آمریکا به نفع خود است.
رئیس سابق ستاد کارکنان کاخ سفید که ترامپ او را اخراج کرد مدعی شد کره شمالی هرگز تسلیحات هسته‌ای خود را کنار نخواهد گذاشت و پیونگ یانگ در حال بازی دادن آمریکاست.
جان کلی همچنین به سه ملاقات ترامپ و کیم جونگ اون در نیمه ۲۰۱۸ و ژوئن ۲۰۱۹ به منظور قانع کردن رهبر کره شمالی به مسیری دیگر اشاره کرد و گفت: بار دیگر ترامپ تلاش کرد، اما نتیجه نداد.
من بیشتر وقت‌ها فردی خوشبین هستم؛ اما واقع گرا نیز هستم.
من هیچ وقت فکر نکردم کیم [جونگ اون] چیزی غیر از بازی دادن ما برای مدتی انجام داده است.
گفتنی است دونالد ترامپ و کیم جونگ اون در سال‌های ۲۰۱۸ و ۲۰۱۹ سه بار به صورت مستقیم با هم مذاکره کردند، اما این مذاکرات بدون نتیجه پایان یافت.
انتهای پیام/برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1292999 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.