خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 1293309 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

جوانان بحرینی در سالگرد انقلاب 14 فوریه : شکست نخواهیم خورد- اخبار بین الملل

تسنیم | بین‌الملل | جمعه، 25 بهمن 1398 - 12:09
مردم بحرین در سالگرد انقلاب 14 فوریه با وجود حاکم شدن فضای سرکوب و خفقان کامل بر ادامه مبارزات خود برای رسیدن به خواسته‌های مشروع و قانونی خود تاکید کردند.
انقلاب،بحريني،فوريه،بحرين،تظاهرات،آميز،رژيم

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم به نقل از منابع بحرینی، همزمان با سالروز انقلاب چهاردهم فوریه 2011، مردم به ویژه جوانان بحرینی در سایه فضای خفقان و سرکوب حاکم بر این کشور تظاهرات کردند.
جوانان بحرینی در تظاهرات خود شعار «در مسیر پیروزی، شکست نخواهیم خورد» را فریاد زدند.
این تظاهرات در شهرک البلاد القدیم در آستانه سالگرد انقلاب 14 فوریه برگزار شد.
مردم بحرین با وجود گسترش موج سرکوبگری و خفقانی که رژیم آل خلیفه به وجود آورده است، همچنان بر تحقق اهداف انقلاب مسالمت آمیز خود تاکید می‌کنند.
چهاردهم فوریه 2011 میلادی، شراره‌های انقلاب مسالمت آمیز مردم مسلمان بحرین علیه رژیم وابسته و مزدور آل خلیفه روشن شد، اما با دخالت نظامی آشکار عربستان و متحدان عربی و غربی‌اش، رژیم حاکم بحرین اقدامات خشونت بار خود برای سرکوب این قیام صلح آمیز را آغاز کرد که تا کنون شمار زیادی از شهروندان شهید، زخمی، بازداشت یا مفقود شده‌اند و این موج سرکوبگری همچنان ادامه دارد.
انتهای پیام/برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1293309 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.