خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

پنجشنبه، 11 خرداد 1402
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

انتظارات شرکت‌های دانش بنیان در قم برآورده نمی‌شود

مهر | استان‌ها | دوشنبه، 24 دی 1397 - 15:53
قم - رئیس پارک علم و فناوری قم با بیان اینکه شرکت‌های دانش بنیان استان قم باید از مزایای استقرار در پارک استفاده بهینه کنند، گفت: انتظارات شرکت‌های دانش بنیان برآورده نمی‌شود.
رئيس،علم،پارك،قم،استان،دانش،بنيان،فناوري

خلاصه خبر

به گزارش خبرنگار مهر، سید حسین اخوان علوی ظهر دوشنبه در نشست شرکت‌های دانش بنیان استان قم با رئیس امور شرکت‌ها و مؤسسات دانش بنیان معاون علمی و فناوری رئیس جمهور که در سالن پارک علم و فناوری استان قم برگزار شد، گفت: توسعه و تجاری‌سازی فناوری مهم‌ترین هدفی بوده که در پارک علم و فناوری دنبال می‌شود.
شایان ذکر است در این نشست که با مشارکت صندوق پژوهش و فناوری کریمه برگزار شد، تعدادی از شرکت‌های دانش بنیان استان و مستقر در پارک علم و فناوری استان قم، مسائل و موانع پیش رو در دریافت مجوز یا تمدید فعالیت دانش بنیان خود را مطرح کردند که دکتر سید محمد صاحبکار خراسانی، رئیس امور شرکت‌ها و مؤسسات دانش بنیان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری ضمن پاسخگویی به سؤالات، راهنمایی لازم برای پیگیری درخواست‌ها را دادند.