خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

جمعه، 01 بهمن 1400
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

انتقادداور نشان رادی ازمدعیان نمایشنامه‌نویسی/صدقه‌ای نگاه نکردیم

مهر | فرهنگی و هنری | دوشنبه، 24 دی 1397 - 15:28
عضو گروه داوری بخش مسابقه نمایشنامه‌نویسی نخستین جشنواره تئاتر اکبر رادی تأکید کرد که آثار رسیده به این بخش از کیفیت لازم برای برگزیده شدن برخوردار نبودند.
هيأت،نويسي،عباسي،آثار،رسيده،مسابقه،نمايشنامه،تئاتر،اكبر،رادي ...

خلاصه خبر

به گزارش خبرنگار مهر، نخستین جشنواره تئاتر اکبر رادی شامگاه شنبه ۲۲ دی در سالن ناظرزاده کرمانی تماشاخانه ایرانشهر به کار خود پایان داد و برگزیدگان بخش‌های مسابقه نمایشنامه خوانی و مسابقه مونولوگ معرفی کرد.
عباسی با بیان اینکه سؤال ما به عنوان هیأت داوران بخش مسابقه نمایشنامه نویسی جشنواره تئاتر اکبر رادی این بود که چرا چنین قشری باید در این جشنواره حضور پیدا کنند در حالیکه جشنواره تئاتر اکبر رادی باید فضایی برای رقابت حرفه ای‌های نمایشنامه‌نویسی باشد؟
این نمایشنامه نویس تئاتر ایران درباره چرایی حضور افراد غیر حرفه ای برای رقابت در بخش مسابقه نمایشنامه خوانی جشنواره تئاتر اکبر رادی، متذکر شد: این مشکل به شیوه نامه جشنواره مربوط می‌شود و به نظرم باید تغییر کند.
وی در پایان سخنان خود اظهار امیدواری کرد که جامعه نمایشنامه‌نویسی تئاتر ایران موضوع حضور حرفه‌ای و قابل تأمل در جشنواره تئاتر اکبر رادی را جدی بگیرند.