خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

سه شنبه، 28 دی 1400
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

افزایش وام مسکن مهر هنوز نهایی نشده است

تسنیم | اقتصادی | دوشنبه، 24 دی 1397 - 15:10
معاون وزیر راه و شهرسازی با اعلام این که افزایش وام مسکن مهر هنوز نهایی نشده است، گفت: تا پایان امسال قرارداد ساخت 60 هزار مسکن برای اقشار متوسط در شهرهای جدید امضا می شود.
پروژه،مسير،جذب،متوسط،200،شهرسازي،جمعيتي،سرمايه،آينده،شهري،تو ...

خلاصه خبر

طاهرخانی با اشاره به عرضه 200 هزار واحد مسکونی در شهرهای جدید تا سال 1400 است، بیان کرد:: سیستم مدیریت و نظارت خاصی برای این برنامه در شرکت مادر شکل گرفته است.
وی با بیان این که ساخت قطار شهری تهران-پردیس سال آینده آغاز می شود و خوشبختانه در لایحه بودجه سال آینده دارای ردیف شده است، اظهار کرد: طرح مترو فرودگاه امام تا پرند، متوقف شده بود که با توافق انجام شده با شهرداری امیدواریم این پروژه به زودی فعال شود.
طاهرخانی با بیان این که فروش عرصه مسکن مهر نیز یکی از محل های درآمدی شرکت های عمران شهرهای جدید است در پاسخ به تسنیم در خصوص میزان جذب سرمایه گذاری در شهرهای جدید بیان کرد: عملکرد امسال در جذب سرمایه نسبت به سال گذشته در بخش درآمدی دو برابر شده است.
وی با بیان این که جلسات مستمری برای درآمدزایی داشته ایم، افزود: مطمئن هستیم میزان جذب سرمایه امسال 2.5 برابر سال گذشته خواهد شد.