خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

پنجشنبه، 30 دی 1400
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

فردا؛ افتتاح 5400 پروژه محرومیت زدایی توسط نیروی زمینی سپاه

تسنیم | سیاسی | دوشنبه، 24 دی 1397 - 15:08
معاون هماهنگ کننده نیروی زمینی سپاه گفت: فردا بیش از 5400 پروژه عمرانی را افتتاح می‌کنیم؛ همچنین فردا شاهد ارائه گزارش 600 هزار اقدام غیر عمرانی ‌‌و فرهنگی خواهیم بود.
مرزي،محروميت،اقدامات،پايدار،سردار،ايجاد،معاون،هماهنگ،امنيت،م ...

خلاصه خبر

به گزارش خبرنگار دفاعی خبرگزاری تسنیم سردار علی اکبر پورجمشیدیان معاون هماهنگ کننده نیروی زمینی سپاه عصر امروز در نشست خبری طی سخنانی اظهار داشت: ما به عنوان نیروی زمینی سپاه در شمالغرب، غرب، در جنوب شرق و شمالشرق ماموریت ایجاد امنیت پایدار را برعهده داریم.
ما به این نتیجه رسیدیم که برای امنیت پایدار باید وظیفه بخش عمده‌ای از تامین امنیت را به مردم بدهیم همه این اتفاق با حضور نیروی زمینی سپاه در جنوب شرق و‌ شمالغرب و غرب کشور بخش عمده‌ای از تامین امنیت به عهده مردم گذاشته شده است.
سردار پورجمشیدیان خاطر نشان کرد: بخش عمده‌ای از یگان‌های مهندسی و آبرو و اعتباری که سپاه دارد برای رفع محرومیت‌ها پای کار آمده است.
معاون هماهنگ کننده نیروی زمینی سپاه اجرای این اقدامت در پیشگیری از بحران‌های امنیتی را بسیار موثر دانست و‌ گفت: بخش عمده‌ای از امنیت به خاطر صمیمیت مردم با سپاه است که دلیل این رابطه خوب مردم با سپاه همین اقدامات محرومیت زدایانه نیروی زمینی سپاه است.