خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

چهارشنبه، 05 اردیبهشت 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

رقابت ۹ نامزد در انتخابات کاراته/ هر دو نامزد ووشو تائید شدند

مهر | ورزشی | دوشنبه، 24 دی 1397 - 15:01
از میان ۲۲ نفری که برای حضور در انتخابات فدراسیون کاراته ثبت نام کرده بودند تنها ۱۰ نفر در روز برگزاری مجمع به رقابت خواهند پرداخت.
جودو،ووشو،انتخابات،حسين،ثبت،مدارك،كاراته،علي،تائيد،فدراسيون

به گزارش خبرنگار مهر، روز گذشته کمیسیون تطبیق برای رسیدگی به پرونده نامزدهای انتخابات فدراسیون کاراته، جودو و ووشو برگزار شد که از میان ۲۲ نفری که برای انتخابات فدراسیون کاراته ثبت نام کرده بودند مدارک ۱۱ نفر مورد تائید قرار نگرفت.
بر همین اساس و با توجه به انصراف کیکاووس سعیدی و نرسیدن نامه بازگشت به کار صادق فرجی، سوابق و مدارک محمدرضا برزگر، سعید نصراالهی، حبیب خانی، ارسلان غلامی، علی حسین شاکری، حسین افراسیابی، محمدرضا باتوانی، مجید رمضانی مقدم، علی خرمی و قاسم سعیدی مغانلو نیز مورد تائید قرار نگرفت.
بر همین اساس هومان عسگری، سیدعباس احمدپناهی، جمشید زند، علی قاسمی، سیدحسن طباطبایی، احمد شقاقی، حسین مطیعی، مسعود رهنما و سید کامران هروی در روز برگزاری مجمع برای نشستن روی صندلی ریاست فدراسیون کاراته به رقابت خواهند پرداخت.
همچنین از میان کاندیداهای فدراسیون جودو مسعود حاجی آخوندزاده قبل از برگزاری کمیسیون انصراف داد، مدارک فلاح و زارع نژاد نیز تائید نشد تا آرش میراسماعیلی، عبدالله جعفری، ابوالفضل حیدریان،‌ منصور عبدی، داوود میقانی، میرحسین سیاحی، مهدی درخشنده، توفیق کابلی و مازیار ناظمی برای رقابت به صحن انتخابات بروند.
برای فدراسیون ووشو نیز دو نفر ثبت نام کرده بودند که هم مهدی علی نژاد و امیرعباس لشگری ثبت نام کرده بودند که هر دو تائید شدند.