خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

پنجشنبه، 11 خرداد 1402
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

آیا سپیدرود رشت اجازه ثبت قرارداد ندارد؟

تسنیم | استان‌ها | دوشنبه، 24 دی 1397 - 14:55
برخلاف آنچه بعضی از رسانه‌ها از عقد قرارداد نهایی باشگاه سپیدرود با چند بازیکن اعلام کرده‌اند، تا امروز هیچ قراردادی از سوی این باشگاه به‌صورت رسمی ثبت نشده است.
دوستانه،امين،ليست،رشت،منصفه،هيئت،روز،نقل،كميته،مدافع،انتقالا ...

خلاصه خبر

سپیدرود اجازه ثبت قرارداد ندارد
برخلاف آنچه بعضی از رسانه‌ها از ثبت و نهایی شدن قرارداد چند بازیکن تازه وارد در باشگاه سپیدرود اعلام کردند سپیدرود اجازه ثبت قرارداد ندارد.
بنابر اعلام فریبرز محمودزاده رئیس کمیته نقل و انتقالات سازمان لیگ فوتبال، باشگاه سپیدرود به‌دلیل داشتن پرونده در کمیته تعیین وضعیت، مجوز ثبت قرارداد ندارد.
"لوکا نوزادزه" نیز پس از موفقیت در تست‌های پزشکی، قرارداد داخلی خود را با قدیمی‌ترین باشگاه گیلانی امضاء و عنوان نخستین بازیکن خارجی تاریخ این باشگاه را از آن خود کرد.
بی‌خبری کعبی از رای دادگاه بر علیه وی
دادگاه رسیدگی به شکایت قلعه‌نویی از کعبی، روز گذشته در شعبه نهم دادگاه کیفری استان تهران به ریاست قاضی کشکولی و با حضور اعضای هیئت منصفه مطبوعات به اتهام توهین و نشر اکاذیب تشکیل شد و متهم و وکیل وی در جلسه رسیدگی حضور نیافتند.
بنابر این گزارش در پایان، هیئت منصفه مطبوعات استان تهران، کعبی را در ارتباط با عناوین اتهامی منتسبه مجرم شناخت و مستحق تخفیف در مجازات ندانست.
اما نکته جالب این است که حسین کعبی و وکیل او از برگزاری دادگاه ابراز بی‌اطلاعی کردند و کعبی در این زمینه گفت: از دادگاه بی‌اطلاع بودم و هیچ نامه یا احضاریه‌ای برای من و یا وکیلم درباره این دادگاه ارسال نشد.
باخت سپیدرود در دیداری دوستانه