خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

پنجشنبه، 30 دی 1400
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

بانک‌ها با ‌«تولید، صنعت و اشتغال» همراه نیستند

تسنیم | استان‌ها | دوشنبه، 24 دی 1397 - 14:50
نایب رئیس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس گفت: با توجه به مشکلات ‌کنونی کشور و تاکیدات رهبری و رئیس جمهور بر ایجاد اشتغال امروز بانک‌ها با تولید ، صنعت و اشتغال همراه نیستند .
فرمانداري،اشتغالزايي،مجلس،تومان،راستاي،شهرستان،سهميه،ملاير،ا ...

خلاصه خبر

وی با اشاره به تلاش و جدیت مجلس شورای اسلامی در راستای تخصیص اعتبارات، اشتغال تصریح کرد: اگر امسال اقدام جدی در حوزه اشتغال صورت نگیرد کشور دچار چالش و بحران می‌شود.
باب الله فتحی با بیان اینکه از مبلغ 4 میلیارد ‌و 340 میلیون تومان کمیته امداد تاکنون 2 میلیارد 535 میلیون تومان معادل 60 درصد آن توسط بانک‌ها پرداخت شده است ابراز کرد: از سهمیه 4 میلیارد تومانی بهزیستی ملایر نیز تنها مبلغ یک میلیارد و 500 میلیون تومان آن پرداخت شده که تا پایان سال روند پرداخت باید افزایش یابد.
وی گفت: سهمیه اشتغال ملایر در سال گذشته 3 هزار 364 مورد بوده که تاکنون 3 هزار و 140 مورد در سامانه ثبت شده که با توجه به اینکه سهمیه اشتغال شهرستان هنوز اعلام نشده اما از ابتدای امسال یک هزار و800 اشتغال در سامانه رصد ثبت شده است.