خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

دوشنبه، 03 اردیبهشت 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

ماموریت نیروی زمینی سپاه ایجاد امنیت پایدار در نقاط مرزی است

باشگاه خبرنگاران | سیاسی | دوشنبه، 24 دی 1397 - 14:50
معاون هماهنگ کننده نیروی زمینی سپاه گفت: نیروی زمینی سپاه ماموریت ایجاد امنیت پایدار در مناطق مرزی کشور را دارد.
بيكاري،زميني،سپاه،محروميت،جنوب،كشور،شرق

سردار پورجمشیدیان در نشست خبری:
به گزارش خبرنگار دفاعی امنیتی گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، سردار سرتیپ پاسدار علی اکبر پورجمشیدیان معاون هماهنگ کننده نیروی زمینی سپاه عصر امروز (۲۴ دی ماه ) در نشست خبری آیین رونمایی از ۵۴۰۰ پروژه عمرانی و هزاران طرح اشتغالزایی و محرومیت‌زدایی در مناطق مرزی و محروم کشور، گفت: نیروی زمینی سپاه در غرب، شمال غرب، جنوب غرب، شرق، جنوب شرق و شمال شرق کشور ماموریت ایجاد امنیت پایدار در این مناطق مرزی را دارد.
وی افزود: از زمانی که این ماموریت به نیروی زمینی سپاه واگذار شد و همزمان با فرماندهی شهید شوشتری در جنوب شرق کشور، به این نتیجه رسیدیم که یکی از مسائلی که ناامنی را تشدید می‌کند، بیکاری و محرومیت است.
پورجمشیدیان ادامه داد: علی‌رغم تلاش‌های همه دستگاه‌های مسئول در جهت رفع محرومیت در سراسر کشور، هنوز هم شاهد محرومیت هستیم.
وی تصریح کرد: شهید شوشتری در زمان حضورش برای ایجاد امنیت در جنوب شرق کشور ما را به این واقعیت آشنا کرد که ما همچنان درگیر محرومیت‌هایی در این مناطق هستیم که یکی از معضلات اصلی آن بیکاری است که مشکل قاچاق هم متاثر از همین بیکاری بود.
این خبر در حال تکمیل است....