خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

چهارشنبه، 06 بهمن 1400
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

افرادی در جمهوری اسلامی هستند که اسم "انقلاب" را خراب می‌کنند

تسنیم | اجتماعی و حوادث | دوشنبه، 24 دی 1397 - 14:46
حجت‌الاسلام و المسلمین محسن قرائتی گفت: در جمهوری اسلامی کسانی هستند که اسم انقلاب را خراب می‌کنند؛ من یک جمله معروف دارم که همه جا آن را بازگو می کنم، در کار فرهنگی "توجیه حماقت، تضعیف جنایت و تکمیل رسالت است."
اقامه،پاسداشت،رئيس،فرهنگي،سالگي،قرائتي،قرآن،كارهاي،ستاد،نماز ...

خلاصه خبر

رئیس ستاد اقامه نماز با اشاره به اینکه در این چهل سال کارهای زیادی انجام شده است، تصریح کرد: متاسفانه برای نسل امروزی و جوانان در حوزه نماز و زکات به اندازه اهم بودن آنها کاری انجام نشده است و حتی در قرآن به این دو کلمه بارها تاکید شده است.
رئیس ستاد اقامه نماز با بیان اینکه توانسته‌ایم بعد از انقلاب بیش از 2 هزار مسجد بین‌راهی ایجاد کنیم، متذکر شد: بعد از انقلاب 40 هزار نماز جماعت در مدارس برگزار شد که قبل انقلاب حتی یک مورد نماز جماعت در هیچ مدرسه‌ای دیده نمی‌شد.
در ابتدای این دیدار سردار محمدرضا نقدی؛ معاون فرهنگی اجتماعی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی طی سخنانی اظهار کرد: جنبش مردمی پاسداشت چهل سال انقلاب اسلامی هر هفته شنبه‌ها به دستاوردهای انقلاب اسلامی می‌پردازد.
بر اساس این گزارش، در این مراسم تندیس چهل سال انقلاب اسلامی توسط ستاد مرکزی جنبش مردمی پاسداشت چهل سال انقلاب اسلامی به حجت‌الاسلام و المسلمین قرائتی، رئیس ستاد اقامه نماز اهدا شد.