خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

شنبه، 25 فروردین 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

همایش فجر آفرینان عاشورایی در خراسان جنوبی برگزار می شود

مهر | استان‌ها | دوشنبه، 24 دی 1397 - 14:43
بیرجند- رئیس شورای هیئت مذهبی خراسان جنوبی از برگزاری همایش فجر آفرینان عاشورایی طی دهه فجر در استان خبر داد.
مقدم،عباسي،شهداي،هيئت،مذهبي،فجر،برنامه

غلامرضا عباسی مقدم در گفت و گو با خبرنگار مهر با اشاره به برنامه های هیئت های مذهبی استان در دهه فجر سال جاری بیان کرد: باید برنامه های پیش بینی شده پخته تر و بهتر از سال های گذشته باشد.
وی سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه و حضور بانوان فعال هیئتی در مجالس ایام الله دهه فجر به ویژه در مدارس دختران را از جمله برنامه های پیش بینی شده دانست و افزود: تبیین دستاوردهای نظام توسط روحانیون از دیگر برنامه های پیش بینی شده است.
عباسی مقدم بیان کرد: غبار روبی گلزار شهدای انقلاب اسلامی و شهدای گمنام و شهدای مدافع حرم، اطلاع‌رسانی استفاده مناسب از خدمات انقلاب اسلامی در طول ۴۰ سال خدمات بی وقفه و تبیین خدمات نظام به وسیله مطبوعات هیئت مذهبی از دیگر برنامه های دهه فجر خواهد بود.
رئیس شورای هیئات مذهبی استان خراسان جنوبی از برگزاری همایش‌ سراسری فجر آفرینان عاشورایی در استان خبر داد و گفت: طی این همایش از۴۰ هیئت مذهبی پیشکسوت استانی تجلیل می شود.
عباسی مقدم از دیدار ۴۰ نفر از پیرغلامان حسینی با مراجع عظام تقلید شهر قم خبر داد و افزود: برگزاری تجمع فاطمیون در شهدای باقریه بیرجند در یازدهم بهمن ماه سال جاری از دیگر برنامه های هیئت های مذهبی در دهه فجر خواهد بود.