خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

جمعه، 01 بهمن 1400
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

تقدیر از رسانه‌های مروج فرهنگ ایثار در جشن چهل‌سالگی انقلاب

مهر | اجتماعی و حوادث | دوشنبه، 24 دی 1397 - 14:40
رییس بنیاد شهید ضمن دعوت از رسانه‌های کشور برای مشارکت در تولید محتوا در حوزه ایثار و شهادت در جشن چهل‌سالگی انقلاب اسلامی گفت: بنیاد از رسانه های فعال در انتشار فرهنگ ایثار تقدیر خواهد کرد.
تقدير،اسفند،روز،اجتماعي،كشورمان،اسلامي،امور،شهيد،انقلاب،بنيا ...

خلاصه خبر

وی افزود: فرهنگ ایثار و شهادت یکی از اصلی‌ترین محورهای شکل‌گیری گفتمان انقلاب اسلامی و عاملی برای پیروزی آن بود و در ادامه نیز باعث حفظ و تداوم آن تا امروز شده است و شهدا و ایثارگران نقشی اساسی در این مسیر داشته‌اند.
معاون رییس جمهور تصریح کرد: مقام معظم رهبری فرموده‌اند «در طلیعه روزهای درخشان فجر از همه چیز شایسته‌تر تکریم شهیدان و خضوع در برابر روح فداکار آن‌هاست» و بنیاد شهید و امور ایثارگران نیز بر همین اساس و در راستای انجام رسالت ترویج فرهنگ ایثار و شهادت تصمیم دارد از رسانه‌های فعال در حوزه ایثار و شهادت که در فاصله ۴۰ روز بین ۱۲ بهمن و آغاز دهه مبارک فجر تا ۲۲ اسفند مصادف با روز بزرگداشت شهدا به انتشار مطالبی در خصوص ترویج فرهنگ ایثار و شهادت بپردازند، تقدیر به عمل بیاورد.